هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | دیدار مردمی نماینده مجلس، اعضای شورا و شهردار آمل با شهروندان در مسجد امام حسین (ع)
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


دیدار مردمی نماینده مجلس، اعضای شورا و شهردار آمل با شهروندان در مسجد امام حسین (ع)

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل و معاونین شهردار با حضور در مسجد امام حسین (ع) واقع در رضوان ۴۹ ( ملت آباد ) ضمن دیدار و گفتگو با شهروندان به درخواست های آنها رسیدگی کردند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، دکتر رضا حاجی پور در این دیدار بیان داشت : ما باید درد دل مردم را از نزدیک بشنویم و این فضا در شهر حاکم گردد چرا که اگر اینگونه نباشد شاید راه ها را گم کنیم .

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی افزود : ما اطلاعات دقیق و کاملی از نقطه نقطه شهر نداریم و مردم می توانند به ما در امر خدمت رسانی و شناسایی معضلات و مشکلات کمک کنند .

 

 

وی با بیان اینکه سعی مان بر این است در این شرایط سخت اقتصادی کلیه مسئولین در کنار هم در راستای خواسته های مردم تلاش کنیم ادامه داد : شورا و شهرداری در حد توان و بضاعت در حوزه های مختلف در حال تلاش و خدمت رسانی به شهر و شهروندان هستند .

حاجی پور با بیان این که ما صدای مردم و به نوعی قلم آنها هستیم، هرجا که باید مطالبه گری کنیم کوتاهی نخواهیم کرد و تمام قد در کنار مردم عزیز هستیم تصریح کرد : مردم ولی نعمت ما هستند، مردم در شرایط سخت اقتصادی که مملکت گذرانده، ایستادگی کردند و حتی زندگی و فرزندان خود را در کف اخلاص گذاشتند، ما باید در کنار مردم باشیم و مطمئنا اگر آنها نباشند هیچ جایگاهی برای مدیران وجود نخواهد داشت .

حسن مجیدی کیا نیز در این دیدار گفت : وظیفه ما سرکشی از محلات است ، هر چه در توان داریم برای محلات می گذاریم و هرگز مردم و محلات را فراموش نخواهیم کرد .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه مردم به ما رای دادند و به ما اعتماد کردند پس باید از نزدیک مشکلات را رصد کنیم و بر اساس اولویت بندی و زمان بندی نسبت به رفع آنها اقدام کنیم افزود : ما صادقانه آنچه که در توان داریم را به شهروندان اعلام می کنیم و درخواست ها را بر اساس برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت رو به جلو هدایت می کنیم اما برخی از درخواست ها در حوزه وظایف و اختیارات شهرداری نیست .

وی تصریح کرد : ما در وسط قصه ای قرار گرفتیم که بودجه اش بسته شده و اعتراضاتی نیز به این بودجه وارد است، پروژه هایی برآورد گردیده، استارت زده شده و حتی قول داده شده که برآوردهای خوبی نداشته و ما تلاش می کنیم تا انشاءا… گام های خوب و مطلوبی برداریم .

علی داودی در این نشست با بیان اینکه نهایت سعی و تلاش مان را خواهیم کرد تا هرچه در توان مجموعه مدیریت شهری است انجام داده و کوتاهی نکنیم گفت : یکی از اولویت های اصلی شورا و شهرداری تعریض بلوارهای امام رضا (ع) و شهید قاسمی است که در حال حاضر تملک پلاک های بلوار شهید قاسمی در دستور کار قرار دارد .

 

 

شهردار آمل در خصوص مشکل ورودی رضوان ۴۹ بیان داشت : برای تملک واحد تجاری ورودی این کوچه آمادگی داریم اما مشکل مالکیتی وجود دارد که باید حل شود و امیدوارم بزرگان و معتمدین این محله نیز پای کار بیایند و به ما کمک کنند تا با همکاری هم این مشکل را رفع نمائیم .

وی اذعان داشت : ما وظیفه خود می دانیم به همه محلات خصوصا محلات کم برخوردار خدمت رسانی نمائیم و خود را مکلف می دانیم به این مناطق نگاه ویژه تری داشته باشیم .

 

 

 

 

 

 


7 + = 14

کلمات کلیدی: