هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | دیدار مردمی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل در مسجد موسی بن جعفر (ع)
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


دیدار مردمی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل در مسجد موسی بن جعفر (ع)

در ادامه دیدار مردمی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل در راستای رفع مشکلات و پیگیری امورات شهری، نشست و هم اندیشی اعضای شورا، شهردار آمل و معاونین شهردار با مردم در مسجد موسی بن جعفر (ع) واقع در دریای ۳۳ برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا در این نشست با بیان اینکه همواره پیگیر پاسخگویی به مشکلات شهروندان هستیم گفت : اعضای شورای اسلامی شهر اعتقادشان بر این است که مستقیما با مردم در ارتباط باشند و به همین دلیل شب های دوشنبه در مساجد محلات در خدمت مردم عزیز هستیم و روزهای سه شنبه هر هفته اعضای شورا، شهردار، معاونین شهردار و مدیران عامل سازمان ها دیدار مردمی برای گفتگوی مستقیم و ر فع مشکلات دارند .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : غالب تقاضاها، تقاضاهای خیلی سختی نیست، وظیفه ماست که در خدمت مردم باشیم و از همه شهروندان  بخاطر برخی از نارسایی های موجود عذرخواهی می کنیم .

وی با بیان اینکه اگر کم کاری هایی وجود دارد با تمام توان در خدمت شما هستیم ادامه داد : اعضای شورا و پرسنل خدوم شهرداری با تمام توان در خدمت شهروندان هستند اما یکسری نارسایی ها از قبل مانده و یکسری معضلات هم در بحث فرهنگ عمومی، سبک زندگی و روش قانون پذیری ما وجود دارد که به رفتار اجتماعی بر می گردد .

علی داودی نیز در این نشست با بیان اینکه برخی از مشکلات مطرح شده خارج از اختیارات شهرداری بوده و به ادارات دیگر مرتبط می شود که به دستگاه های اجرایی ذیربط انتقال خواهیم داد اظهار داشت : شهرداری به عنوان سازمانی مردم نهاد همواره تلاش می کند تا زمینه شهری ایمن و بانشاط را برای شهروندان عزیز فراهم نماید و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید .

 

 

شهردار آمل به افزایش عوارض نوسازی و عمران شهری اشاره کرد و افزود : شهرداری در سال گذشته و سالجاری هیچ گونه افزایش ضریبی نداشته است اما اداره دارایی بر اساس دلایلی که منطقی نیز بوده ضریب را افزایش داده و افزایش ناگهانی قیمت منطقه ای از سوی اداره دارایی موجب افزایش جهشی مبلغ عوارض گردیده است که در واقع شهرداری متضرر شده است چون مردم با افزایش قابل ملاحظه عوارض، آن را پرداخت نمی کنند .

وی تصریح کرد : ساماندهی ورودی تهران و بابل از برنامه های قطعی این دوره از شورا است که در ماه گذشته مصوبه شورای ترافیک استان برای هر دو ورودی گرفته شد و طرح آنها نیز آماده است اما یکسری مشکلات اجرایی وجود دارد که پس از رفع آنها ابتدا ورودی تهران و بعد بابل اجرا خواهد شد .

 

 

 

 

 

 

 


7 − 4 =

کلمات کلیدی: