هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | دیدار فرماندار ویژه، دادستان، شهردار آمل و معاونین شهردار با اعضای شورا بمناسبت روز شوراها
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


دیدار فرماندار ویژه، دادستان، شهردار آمل و معاونین شهردار با اعضای شورا بمناسبت روز شوراها

معاون استاندار و فرماندار ویژه، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی، شهردار آمل و معاونین شهردار بمناسبت فرا رسیدن نهم اردیبهشت روز شوراها، با اعضای شورا دیدار و این روز را به شورانشینان تبریک گفتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل در این دیدار صمیمی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز شوراها گفت : الحمدا… وفاق و همدلی خوبی بین اعضای شورا، شهردار و مسئولین شهری وجود دارد، انشاءا… که بتوانیم با تعامل و همراهی خدمات ارزنده ای به مردم شهر آمل ارائه نمائیم .

وی افزود : به لطف الهی تعامل خوبی بین اعضای شورا، شهردار، اعضای شورای تامین و مسئولین شهری وجود دارد که در سطح شهرستان مشهود است و امیدواریم این تعامل همچنان تداوم داشته باشد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه الحمدا… تابحال با همدلی و همراهی نماینده مجلس، امام جمعه و دیگر مسئولین شهری دستاوردهای خوبی را شاهد بودیم تصریح کرد : در چند سال اخیر در بحث پروژه های عمرانی شورا و شهرداری نقش بسیار پر رنگی داشتند و پروژه های زیربنایی خوبی افتتاح و به بهره برداری رسیده است که جای تقدیر دارد .

علی طالبی دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان آمل با بیان اینکه تشکیل شوراها بر گرفته از آیه « و امرهم شوری بینهم » صورت گرفته است گفت : شوراهای اسلامی، چه شهر و چه روستا در واقع نگین و شناسنامه عمران و آبادانی شهر و روستا هستند، بنابراین باید ما آن را غنیمت بشماریم .

وی با بیان اینکه شورا در بحث تعامل با شهردار کار وظیفه ای خود را انجام می دهد اما باید دنبال برنامه های بزرگ و بلند مدت نیز باشد افزود : آمل مهد تمدن و دارای سبقه تاریخی عظیم است و قابل قیاس با دیگر شهرهای استان نیست پس باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم .

دادستان آمل با بیان اینکه خوشبختانه شهر آمل شهردار قوی و مجربی دارد و به حق امیر شهرداران نیز باید به آن لقب داد ادامه داد : شهر آمل دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیاری است و باید با وحدت و همدلی طرح های زیربنایی و کلان در جهت عمران و آبادانی شهر صورت گیرد .

غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار بیان کرد : اگر در سال ۹۶ کوتاهی در خدمات رسانی به شهروندان فهیم و قدرشناس آملی صورت گرفته به دلیل رکود ساخت و ساز و مشکلات اقتصادی که تمامی شهرداری ها با آن دست به گریبان هستند بوده و نتوانستیم آن گونه که شایسته مردم آمل باشد خدمات ارائه نمائیم که امیداورم مردم عزیز عذر ما را پذیرا باشند .

وی اذعان داشت : بزرگ ترین نعمت، نعمت وفاق و همدلی است که خوشبختانه نه تنها در بین اعضای شورا بلکه در سطح شهرستان وجود دارد و شهر آمل در بهترین برهه زمانی در زمینه وحدت و همدلی قرار دارد .

رییس شورای اسلامی شهر آمل از تلاش ها و پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس جهت تامین اعتبار دولتی پل روگذر میدان هزارسنگر و در اختیار قرار دادن زمین پاساکش به شهرداری جهت احداث کارخانه زباله سوز بیان کرد : به جرأت می توان گفت در هیچ دوره ای از شورا چنین وفاقی وجود نداشته و خیلی خوشحالم که همکارانم در شورا مهندس امیرسلیمانی را مجددا به سمت شهردار آمل انتخاب کردند .

شفیع زاده با بیان اینکه شورای ما یک شورای ۹ نفره نیست بلکه با وجود چنین مسئولانی اعتقاد دارم که چندین شورای ۹ نفره در این شهر وجود دارد تصریح کرد : در بحث زمین پاساکش فرماندار ویژه شهرستان نیز همانند یک عضو شورا تلاش های زیادی داشتند و با تلاش های ایشان و دیگر مسئولین ارشد شهری توانستیم کار را تا اینجا به پیش ببریم .

خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه گفت : امروز شورا در کشور ما ۱۸ ساله و وارد دوران جوانی شده که امیدوارم کارگشای خوبی باشد و بنده نیز افتخار می کنم که برای دومین دوره در شورا به عنوان خدمتگزار مردم حضور دارم .

وی با بیان اینکه وحدت و همدلی فقط با حرف بوجود نمی آید افزود : ما دو تا بحث داریم یکی وحدت با مسئولین شهرستان که خوشبختانه روزهای طلایی شهر آمل می باشد و مسئولین شهری در مناسبت هایی که منافع شهری را به دنبال دارد همه پای کار هستند و حضور مستمر دارند و بحث دوم زباله است که مسئولین همه پای کار آمدند که در چند سال اخیر با پیگیری ها و تداوم آن این کار در حال انجام است .

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل ضمن تقدیر از حمایت ها و پیگیری های دکتر یوسفیان در جهت تامین قیر برای آسفالت معابر شهری گفت : خوشبختانه با پیگیری های نماینده مجلس مجوز ۵ هزار تن قیر گرفته شده که به محض تحویل آن روکش آسفالت با جدیت آغاز خواهد شد .

وی با بیان اینکه شهردار آمل را ما یار دهم شورا می دانیم بیان کرد : امیدوارم شهردار آمل که به مدت ۸ سال به عنوان مدیر اجرایی شهر می باشد و همه به دست پاک بودن وی صحه می گذارند با قدرت همانند سال های گذشته کارهای بزرگی که در این شهر انجام شده همچنان مسیر خدمات رسانی ادامه پیدا کند و ما به عنوان سرباز و خدمتگزار مردم نیز حمایت خواهیم کرد .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل اظهار داشت : حضور مقامات ارشد شهرستان در این جلسه جایگاه رفیع شوراها را می رساند و بنده نیز به عنوان مدیر اجرایی شهر و خدمتگزار مردم احساس نمودم مسئولیتم بیشتر شده است .

وی افزود : ما تعهد داریم که کم کاری نکنیم و با تمام وجود به عنوان یک سرباز در خدمت شهر و شهروندان باشیم .

شهردار آمل خاطرنشان کرد : در سال ۹۷ با همت بلند نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و اعضای شورای تامین استارت احداث نیروگاه زباله سوز زده خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه با تدبیر اعضای شورا بودجه احداث کشتارگاه صنعتی در سال ۹۷ تعیین شده است ادامه داد : سه و نیم هکتار زمین جهت احداث کشتارگاه صنعتی مهیا شده و با اداره دامپزشکی هم مکاتبه صورت گرفته و منتظر صدور مجوز احداث آن از سوی استان هستیم تا آن را عملیاتی کنیم .

امیرسلیمانی از افتتاح و بهره برداری از ۴ پارک محله ای در ۴ نقطه شهر در ۲۲ مردادماه سال جاری خبر داد و افزود : بودجه سال ۹۷ یکصد و پنجاه میلیارد تومان می باشد که امیدوارم با جهش، حرکت و تلاش مضاعف همکارانم این میزان بودجه محقق شود .

.


9 − 5 =

کلمات کلیدی: