شورای اسلامی شهر آمل | دیدار صمیمی فرمانده سپاه با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )دیدار صمیمی فرمانده سپاه با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل

فرمانده سپاه آمل با حضور در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با اعضای شورا و شهردار آمل دیدار و به تبادل نظر درباره مسائل شهر پرداختند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، سرهنگ عابدین داغمه چی در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) رییس مذهب تشیع گفت : با توجه به اینکه در آستانه فرا رسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و چهاردهم خرداد، سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران هستیم انتظار داریم کلیه مسئولین برای برگزاری هرچه باشکوه تر این بزرگداشت همکاری های لازم و وحدت رویه را در انجام امور محوله با یکدیگر داشته باشند .

 

 

فرمانده سپاه ناحیه آمل افزود : امروز صحنه خدمت به مردم در دست شما است، مسئولیت ها گذرا هستند و این فرصت ها تمام می شود، باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و نسبت به خدمت به مردم لحظه ای درنگ نکنید، مردم تقاضای خدمت دارند و تا آنجا که در توان دارید در این مسیر برای رضایتمندی مردم که رضایت خداوند متعال را در پی دارد تلاش کنید .

وی با تاکید بر حفظ وحدت و همدلی اذعان داشت : با وحدت، تعامل، همدلی و هم افزایی می توان اقدامات بسیار خوبی انجام داد که دیگران نتوانستند .

داغمه چی ضمن قدردانی از تعامل و همکاری های شورا و شهرداری در برگزاری برنامه های فرهنگی بیان کرد : رفع مشکل ترافیک خواسته مردم بوده که خواسته ما نیز می باشد و سپاه آماده هرگونه همکاری با شورا و شهرداری جهت حل مشکل ترافیک میدان قائم و کوچه بانک خون می باشد .

احمد محمدی نیز در این جلسه اظهار داشت : دغدغه ترافیک یکی از مطالبات جدی شهروندان است و میدان قائم یکی از نقاط ترافیکی مهمی است که مردم خواستار حل این مشکل هستند و امیدوارم با کمک هم راهکاری مناسب برای تعریض خیابان های ضلع شمالی و جنوبی سپاه و رفع معضل ترافیک میدان قائم اتخاذ نمائیم .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : تعامل و همکاری دوسویه سپاه پاسداران با مجموعه شورا و شهرداری منجر به توسعه همه جانبه شهر خواهد شد و در کنار هم بودن و استفاده از ظرفیت های یکدیگر می تواند در راستای رفع مشکلات شهری موثر باشد .

علی داودی شهردار آمل در ادامه از همکاری سپاه با مدیریت شهری در موضوعات فرهنگی و اجتماعی قدردانی کرد و گفت : تعامل و همکاری شورا، شهرداری و سپاه در زمینه های فرهنگی و اجتماعی سبب ایجاد نشاط عمومی و افزایش مشارکت شهروندان خواهد شد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1 + 8 =

کلمات کلیدی: