هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | دیدار اعضای شورا و شهردار آمل با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل به مناسبت سال نو
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


دیدار اعضای شورا و شهردار آمل با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل به مناسبت سال نو

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل به مناسبت سال نو با حضور در محل فرمانداری آمل با معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، سید جعفر رسولی در این دیدار ضمن تبریک سال نو و آرزوی توفیق برای مردم و مسئولین بر لزوم توجه به تولیدات داخلی با توجه به رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت : امیدوارم رویکرد مردم در مصرف کالاها تغییر کند و همه از کالاهای ایرانی حمایت کنند تا این فرهنگ نهادینه شود .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه این آغاز یک کار بزرگ است به شرطی که به یک فرهنگ تبدیل شود افزود : یکی از موضوعات مهمی که صنعتگران باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند این است که بایستی کیفیت کالاها را بالا ببرند تا مردم استقبال کنند .

غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت : امیدوارم در سال جدید با همراهی، همدلی و همگامی بیشتر توسعه بیشتر شهر را شاهد باشیم .

وی تصریح کرد : ایجاد روحیه تفاهم و همدلی در شهر در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان در سال جدید وظیفه همه مسئولان و خادمین مردم می باشد .

فرشید لیتکوهی رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل اظهار داشت : برای نهادینه کردن مصرف کالاهای ایرانی باید فرهنگ سازی صورت گیرد و دولت هم باید در جهت تولید کالاهای با کیفیت بالاتر حمایت کند تا قیمت تمام شده آن کمتر شود چرا که اولین چیزی که مطرح است قیمت تمام شده کالا می باشد و برای تولید کننده صرفه اقتصادی مطرح می باشد و مطمئنا با حمایت دولت می توان با کالاهای خارجی رقابت و مردم را به استفاده از کالاهای ایرانی ترغیب کرد .

.

 

 

 

 


− 4 = 1

کلمات کلیدی: