هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با فرمانده جدید انتظامی شهرستان
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با فرمانده جدید انتظامی شهرستان

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با فرمانده جدید انتظامی شهرستان آمل دیدار و گفتگو کردند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا در این دیدار که در دفتر فرماندهی انتظامی شهرستان آمل برگزار شد ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک انتصاب سرهنگ علی داداش تبار گفت : اعضای شورا با انرژی کامل آماده اند تا اتفاقات خوبی برای شهر رقم بزنند و امیداورم که در کنار هم بتوانیم در بحث ناهنجاری ها اتفاقات خوبی رقم بزنیم و شهر کم دغدغه ای با کمک شما و سایر ارگان ها داشته باشیم .

رییس شورای اسلامی شهر آمل در ادامه به برخی از مشکلات و معضلات موجود اشاره کرد و افزود : شورا، شهرداری و نیروی انتظامی برای حل بسیاری از مشکلات باید در کنار هم باشند و با کسانی که برای آسایش، امنیت و رفاه مردم مشکل ایجاد می کنند برخورد کرد .

وی تصریح کرد : مطمئنا همراهی و همکای ما نیاز به همکاری همه مسئولین و مشارکت مردم دارد و اگر مشارکت خوبی وجود داشته باشد با استفاده از ظرفیت مساجد، پایگاه ها و بسیج می توان اقدامات بسیار خوبی انجام داد .

ثریا کمالی نیز در این دیدار بر ضرورت ارتباط تنگاتنگ شورا و شهرداری با فرماندهی نیروی انتظامی تاکید کرد و گفت : در بحث گرمخانه و معتادان متجاهر نیاز به همکاری تنگاتنگ نیروی انتظامی داریم، امیدوارم با تعامل و همکاری یکدیگر شاهد ارتقاء امنیت اجتماعی باشیم و آینده این شهر بهتر از چیزی باشد که در گذشته اتفاق افتاد .

علیرضا ایراندوست مسئول کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه نیروی انتظامی با تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر و خدمات دهی به مردم همواره خوشنام است اظهار داشت : امنیت مهم ترین اصل در پایداری جامعه و زندگی اجتماعی است و امروز باید قدردان دستان توانمند نیروی انتظامی که امنیت جامعه را عهده دار هستند باشیم .

محسن صلواتی خزانه دار شورای اسلامی شهر آمل بر ضرورت همکاری و همفکری مدیریت شهری و نیروی انتظامی در حوزه های مختلف تاکید کرد و گفت : امیدوارم بتوانیم به عنوان بازوانی باشیم که برای اعتلای شهر آمل در حوزه های مختلف شهری خصوصا بحث اجتماعی که یکی از معضلات حال حاضر جامعه می باشد قدم برداریم .

علی داودی شهردار آمل آمادگی خود را برای هرگونه همکاری فی مابین اعلام کرد و بیان داشت : تعاملات دوجانبه مدیریت شهری و نیروی انتظامی سبب ایجاد نظم، امنیت و آرامش بیشتر برای شهروندان خواهد شد چرا که اگر امنیت در جامعه نباشد شهروندان دچار مشکل خواهند شد .

سرهنگ علی دادش تبار با بیان اینکه نوکری و خدمت به مردم افتخاری است که نصیب بنده شده است گفت : امیدوارم بتوانیم به نحو احسن خدمت کنیم و شرمنده مردم که ولی نعمتان ما هستند نشویم .

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه برای امنیت شهر و کشور نیروی انتظامی به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد بلکه همه ارگان ها و حتی مردم باید پای کار بیایند و همه به وظایف خود عمل کنند افزود : انتظار داریم شورا و شهرداری تعاملات فی مابین خوبی با ما داشته باشند چرا که هرچقدر تعاملات بیشتر باشد اثرگذاری آن برای شهر و شهرستان بیشتر خواهد بود و امیدوارم با همکاری هم معضلات را شناسایی کنیم و نسبت به رفع آنها گام برداریم .

در این دیدار همچنین موضوعاتی از قبیل همکاری و هماهنگی میان شورا و شهرداری و نیروی انتظامی در زمینه جمع آوری متکدیان و معتادان متجاهر، عفاف و حجاب و برنامه ریزی مدون در حوزه پیشگیری از وقوع جرم مطرح و گفتگو گردید .

 

 

 

 

 


+ 8 = 15

کلمات کلیدی: