هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با خانواده شهدای مدافع حرم، شهیدان صحرایی و زال نژاد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با خانواده شهدای مدافع حرم، شهیدان صحرایی و زال نژاد

در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای والامقام و ارج نهادن به مقام شامخ خانواده های معزز شهدا، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل باتفاق شهردار آمل با خانواده های شهدای مدافع حرم، شهیدان روح اله صحرایی و مصطفی زال نژاد دیدار کردند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا در این دیدار ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت سالگرد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی با بیان اینکه همه ما به خانواده های شهدا بدهکاریم بیان داشت : خانواده های معزز شهدا برای آسایش و امنیت ما عزیزترین فرد خود را نثار انقلاب اسلامی کردند و امروز اقتدار و امنیت کشورمان را مدیون خون شهدا، جانبازان، ایثارگران و صبر و پایداری خانواده های آنها هستیم .

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : امروز مسئولیتی که بر عهده ما است به برکت مجاهدت های شهدا  و ایثارگران است و باید دین خودمان را به آنها ادا کنیم .

علی داودی شهردار آمل نیز در این دیدار گفت : امیدوارم به عنوان خادم مردم شهر دارالمومنین آمل بتوانیم در جهت عمران و آبادانی و خدمت رسانی به نظام گام برداریم و شرمنده شهدا نشویم .

در پایان خانواده شهیدان صحرایی و زال نژاد در خصوص ویژگی های اخلاقی و رفتاری این شهدای والامقام توضیحاتی ارائه دادند و به بیان خاطراتی از آنها پرداختند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


8 − = 5

کلمات کلیدی: