هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با نماینده ی مردم آمل در مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با نماینده ی مردم آمل در مجلس شورای اسلامی

اعضای شورای دوره پنجم با نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی دیدار و به بیان دیدگاه ها، دغدغه ها و برنامه های خود در حوزه مدیریت شهری پرداختند .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، دکتر عزت اله یوسفیان ملا در این دیدار با آرزوی موفقیت برای اعضای شورای دوره پنجم گفت : مردم هیچ‌ وقت خدمت خالصانه را فراموش نمی‎کنند؛ مسئولین باید فکر و ذکرشان خدمت به مردم باشد چرا که اگر منافع، شخصی نباشد فکرها به سمت منافع عمومی خواهد رفت .

وی با بیان اینکه خوشبختانه اعضای شورای دوره پنجم افرادی مجرب و سالم هستند و با تدبیری مناسب‎ برای برطرف کردن ضعف‎ها و تقویت نقاط قوت، با توکل به خدا و کمک مسئولان و هماهنگی با یکدیگر می توان در راه خدمت‎رسانی هر چه بیشتر به مردم گام‎های خوبی برداشت ادامه داد : اگر سیاست وارد امور شود کارها از سمت و سوی خود خارج و مسیر منحرف می شود .

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : اگر در عمل سمت و سوی ما خدمت به مردم باشد ناگزیر همه متحد می شویم که آن قدم برداشتن در راه خدمت رسانی به مردم است .

دکتر یوسفیان در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه متاسفانه برخی ها در خصوص احداث سد منگل نقطه نظرات و انتقاداتی را مطرح می کنند که به نظر بنده درست نیست، بیان کرد : از روزی که سد منگل را شروع کردیم دو تا موضوع یکی دپوی زباله عمارت و دیگری جاده جایگزین دارای اهمیت و مد نظر  بوده که ایجاد جاده جایگزین را همه شاهدند و دیگری زباله که ۲ سال قبل از آبگیری، کل زباله ها باید از بستر تخلیه شود و تا عمق ۴ متر خاکبرداری گردد تا شیرابه ای وجود نداشته باشد ولی متاسفانه طوری جلوه دادند که زباله مشکل ایجاد می کند در صورتی که از زمان شروع مطالعات و کارشناسی ها برای احداث سد اینها همه لحاظ شد و حتی مجوز زیست محیطی هم گرفته شد .

وی خاطرنشان کرد : از زمان شروع سد، اول موضوع زلزله را مطرح کردند اما طبق نظر کارشناسان امر، فقط زلزله ۸ ریشتری برای این سد مشکل ایجاد خواهد کرد که باز هم طبق نظر کارشناسان در صورت بروز زلزله ای با این قدرت حتی چیزی از شهر آمل هم باقی نخواهد ماند .

یوسفیان تصریح کرد : خوشبختانه مردم آمل سطح درک شان خیلی بالاست و همه چیز را خوب رصد می کنند که این مایه دلگرمی ما نیز هست .

وی بیان داشت : آنچه می ماند خدمت به مردم است، اگر اعتقاد داریم که شهر آمل لیاقتش بیشتر از اینهاست باید همه با هم یکدل و یک جهت پای کار باشیم .

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با تعامل و همکاری می توان با هدف واحد پروژه ها را به خوبی اجرا کرد افزود : در حال حاضر ۲۶ پروژه ملی در استان مازندران در دستور کار است که  ۱۸ پروژه مربوط به آمل می باشد و ردیف و اعتبار ملی دارد و این پروژه ها از جمله پروژه هایی است که برای همیشه می ماند .

وی با بیان اینکه اگر با همت شما مسئله زباله حل شود برای همیشه ماندگار خواهد بود خطاب به اعضای شورا گفت : در حال حاضر بزرگترین انتصاب شما انتخاب شهردار است که امیدوارم شهرداری قوی و خوب انتخاب کنید تا بتوانید کارهای  ماندگاری انجام دهید .

دکتر یوسفیان تاکید کرد : من اعتقاد دارم در آمل باید بیشتر از اینها کار شود، وقتی پروژه ای تعریف می شود همه پای کار باشند تا کار هر چه زودتر شروع و به اتمام برسد .

وی در پایان سخنانش با بیان اینکه بنده با تمام توان در خدمت شورا، شهرداری، مسئولین و شهر عزیزم آمل هستم و حمایت خواهم کرد گفت : امیدوارم با تفاهم و همدلی کلیه مسئولین، شهر آمل به آنچه که مستحق آن است برسد .

غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار با بیان اینکه شورا و شهرداری هر چقدر توان داشته باشند باید حمایت نماینده مجلس و مسئولین شهری را داشته باشند تا موفق شوند اظهار داشت : خوشبختانه وحدت رویه و صمیمیت بسیار خوبی در بین اعضای شورای دوره ی پنجم وجود دارد و همه پای کار هستند .

وی افزود : اگر می‎خواهیم جهشی در پیشرفت آمل داشته باشیم باید بین مردم، نماینده‎های آنها در شورا و مسئولان استانی و شهرستانی و نماینده مجلس به عنوان نماینده مردم در مجلس که یک نهاد ملی و کلان کشوری است یک همدلی، همکاری و وفاق خوب وجود داشته باشد .

شفیع زاده خاطرنشان کرد : باید با تلاش های خود در سطح شورا بتوانیم رضایت شهروندان را بیش از گذشته جلب کنیم .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه موضوع مهمی که درگیر آن هستیم موضوع تامین زمین برای دپوی زباله و احداث کارخانه زباله سوز می باشد افزود : از نماینده مجلس تقاضا داریم تا جهت در اختیار قرار دادن زمین پاساکش به شهرداری ما را حمایت و یاری کند تا بتوانیم هر چه زودتر مشکل زباله را حل کنیم .

محمد محمدی نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت : تلاشمان بر این است تا مردم هیجان و حلاوت اجرای پروژه های عمرانی را در شهر ببینند و در نظر داریم در ۶ ماه اول کاری، نهضت آسفالت را به جد در دستور کار قرار دهیم و این نیاز به حمایت دارد و باید ما را حمایت کنید .

وی ادامه داد : این آمادگی وجود دارد تا با برگزاری جلسات منظم در طول سال و گفتگو در خصوص مشکلات و مسائل گوناگون و رفع مشکلات، ماهی یکبار حضور نماینده مجلس را در صحن شورا داشته باشیم تا با تعامل بیشتر بین شورای اسلامی شهر و نماینده مجلس شورای اسلامی خدمات خوبی در شهر خلق کنیم .

نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : نگاه شورا بر این است تا در یک فضای صمیمی از وجود نماینده مجلس استفاده کنیم و برای پیشبرد پروژه ها و تعریض خیابان امام رضا (ع) از بودجه ملی برخوردار شویم .

خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه دکتر یوسفیان در مجلس و حضور فعال در بحث کمیسیون بودجه و مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت : خوشبختانه شورای دوره ی پنجم به خوبی کار خود را شروع کرده که امیدوارم این روحیه تا پایان این دوره حفظ شود .

وی افزود : ما دنبال هیچ جایگاهی نیستیم و دنبال وحدت مجموعه شورا، شهرداری و مسئولین هستیم، آنچه که مسلم است نقش حمایتی بزرگان و مسئولین شهر است که امیدوارم بین مردم و مسئولان شهرستان و استان یک ارتباط مستمر وجود داشته باشد .

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل بیان کرد : همه واقفیم که در پروسه پسماند هیچ فردی به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد و نیاز به یک عزم ملی و حمایت و دستان پرتوان نماینده مجلس دارد تا این عزم ملی را داشته باشیم و این معضل بزرگ زیست محیطی را که ۳۵ سال زباله شهر آمل و برخی از شهرها و روستاهای همجوار در محل عمارت دپو می شود مرتفع و هدیه خوبی تقدیم مردم آمل نمائیم .

ابراهیم زاده تصریح کرد : فردگرایی در شورا وجود ندارد و همه ما به عنوان ید واحد در خدمت شهر و مردم هستیم و امیداورم این وحدتی که حاکم است در عمل هم حفظ شود تا مردم حلاوت آن را لمس کنند .

مسعود تسلیمی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت : ما حول سه محور اصلی نهضت آسفالت، تعریض خیابان امام رضا (ع) و پسماند کار شورای دوره ی پنجم را شروع کردیم که امیدوارم با همت اعضای شورا و حمایت نماینده مجلس و مسئولین کارهای خوبی انجام شود .

جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه گفت : خوشبختانه اتحاد و همدلی خوبی بین مسئولین شهری اعم از امام جمعه، فرماندار، اعضای شورا و دیگر مسئولین وجود دارد و به نظر بنده در این میان یک حلقه مفقوده وجود دارد و اگر بتوانیم شهرداری همسو با این مسئولین انتخاب کنیم این حلقه مفقوده پیدا خواهد شد .

وی با بیان اینکه امیدوارم در سایه حمایت ها و رهنمودهای مسئولین بتوانیم کارهای خوب و اثرگذاری در شهر انجام دهیم و با نقش آفرینی و رفتار خودمان برای ساختن شهری آباد تلاش کنیم افزود : طبیعتا یکی از کارهای حساس و مهم شورا انتخاب شهردار خوب است و نقش شورا بعد از انتخاب شهردار کمرنگ می شود و بیشتر در بحث نظارتی باید عمل کند .

قاسم رسولی خزانه دار شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت : با اعتمادی که مردم به ما کردند و حضور حماسی که در ۲۹ اردیبهشت داشتند مسئولیت ما بسیار سنگین شده و امروز باید با کنار گذاشتن مسائل قومی و جناحی به مردم این شهر خدمت کنیم چرا که در شهری زندگی می‎کنیم که شهر مومنان است و چشم و امید مردم شهر به ۹ نفر عضو شورای شهرشان است و باید طوری عمل کنیم که رضایت مردم جلب شود .

.

 

 


6 − = 4

کلمات کلیدی: