هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با فرماندار جدید شهرستان آمل
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با فرماندار جدید شهرستان آمل

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل با حضور در محل فرمانداری، با علیرضا شریعت فرماندار جدید شهرستان آمل دیدار و گفتگو کردند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، علیرضا شریعت در این دیدار با بیان اینکه ثمره تعامل و همکاری بین دستگاه های مختلف اجرایی به مردم می رسد بیان داشت : چیزی که موجب دوام بسیاری از خدمات می شود موضوع محوری وحدت است و وقتی این خدمات تجمیع شوند تمام جامعه از آن بهره مند می شوند و هیچ کس از انشقاق سودی نمی برد .

فرماندار ویژه شهرستان آمل افزود : آمل قطب اقتصاد و صنعت استان مازندران است، آمل شهر بزرگان، مشاهیر و علمای بسیاری می باشد، از پتانسیل و ظرفیت های بالایی در تمام زمینه ها برخوردار است و باید سعی نمائیم با دوری جستن از مسائل حاشیه ای در جهت خدمت بیشتر به مردم گام برداریم .

وی با بیان اینکه وجه مشترک تمام مسئولین خدمت به مردم است و هر کس به هر میزانی که می تواند باید به مردم خدمت کند تصریح کرد : زیبنده شهر آمل نیست که منطقه فوق العاده زیبا و جاده بین المللی و تاریخی هراز به دلیل ندانم کاری های گذشتگان در منطقه عمارت که کوهی از زباله درست شده به این شکل درآید و امیدوارم بتوانیم با همکاری هم در این زمینه قدم های خوبی برداریم .

خسرو ابراهیم زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار ضمن آرزوی موفقیت برای فرماندار جدید شهرستان آمل از آمادگی شورا و شهرداری برای پیگیری مشکلات شهر در جلسات شورا و فرمانداری خبر داد و گفت : مردم آمل بهترین بوده و هستند و باید تلاش کنیم با همدلی و صمیمیت و استفاده از ظرفیت های ویژه مردمی نهایت استفاده را ببریم .

وی گزارشی از روند اقدامات و فعالیت های شورا و شهرداری و مشکلات شهر آمل ارائه کرد و افزود : برای خدمت رسانی به شهروندان عزیز نیازمند همراهی شما هستیم و اگر هم رهنمودهای ارزنده و پیشنهاداتی در مسیر خدمتی باشد با افتخار در خدمت هستیم .

ابراهیم زاده با بیان اینکه در مدت زمان باقی مانده از عمر شورای دوره پنجم چندین پروژه در اولویت کاری ما می باشد خاطرنشان کرد : نگاه ما محله محور و سلیقه ای نیست و وظیفه داریم به گوشه گوشه شهر خدمت کنیم .

 

 

 

 


2 × = 12

کلمات کلیدی: