هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | دیدار اعضای شورای اسلامی شهر آمل با رییس اداره بهزیستی بمناسبت هفته بهزیستی
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


دیدار اعضای شورای اسلامی شهر آمل با رییس اداره بهزیستی بمناسبت هفته بهزیستی

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر آمل با رییس اداره بهزیستی بمناسبت هفته بهزیستی

بمناسبت هفته بهزیستی اعضای شورای اسلامی شهر آمل با رییس اداره بهزیستی این شهر دیدار و گفتگو کردند .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، محمد محمدی نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل در این دیدار با بیان اینکه بهزیستی نقش مهمی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی، فرهنگی، اخلاقی و … دارد گفت : خدمت به قشر معلول و نیازمندان جامعه عبادتی ارزشمند محسوب می شود و منشا خیر و برکت دنیایی و اجر اخروی است .

فردوس قربانی دبیر هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل ضمن تبریک هفته بهزیستی به رییس و کارکنان اداره بهزیستی بر لزوم توانمند سازی این سازمان تاکید کرد و گفت : توانمندسازی سازمان بهزیستی قطعا توانمندی جامعه را درپی خواهد داشت همچنین با توانمندسازی قشر معلول امید به زندگی در آنان افزایش پیدا می کند .

خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه رییس و پرسنل اداره بهزیستی و تبریک این هفته بیان کرد : ما در کنار شما هستیم و تا جایی که منع قانونی وجود نداشته باشد کمک و حمایت خواهیم کرد .

وی افزود : نگاه اعضای شورای اسلامی شهر همواره بر این بوده که امکانات، خدمات اجتماعی و کارهای ماندگار مانند احداث پارک معلولین برای جامعه هدف و قشر تحت پوشش بهزیستی بهتر از کمک های جزئی و مقطعی است  .

سخنگوی شورا تصریح کرد : مسئولین ادارات روزی بر مسند مدیریت می نشینند و روزی دیگر می روند ولی مسیر خدمت همچنان ادامه دارد و چه خوب است مدیری که می رود یک اثر ماندگاری از خود بر جای بگذارد .

جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل اظهار داشت : سازمان بهزیستی با ایجاد روحیه امید در اقشار نیازمند و عملکرد خود نشان داده است که کمک به انسان ها و همنوعانی که نیاز به آرامش دارند هدف والای این سازمان است .

سودابه اسفندیاری رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل با بیان اینکه جامعه هدف بهزیستی نیازمندان واقعی جامعه هستند گفت : حضور مسئولین شهری مایه دلگرمی ماست و تقاضا داریم در برنامه ها و مراسمات نیز حضور فعال داشته باشند و ما را مورد حمایت خود قرار دهند .

.

 

 

 

 


4 + 4 =

کلمات کلیدی: