هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | دغدغه شورا و شهرداری برای رفع مشکلات جامعه معلولان
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


دغدغه شورا و شهرداری برای رفع مشکلات جامعه معلولان

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت هفته معلولان با حضور در دفتر هفته نامه صبح آمل با ربابه محمدزاده خبرنگار معلول، توانمند و پرتلاش این هفته نامه دیدار و گفتگو کردند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا در این دیدار با بیان اینکه مدیریت شهری همواره برای رفع مشکلات جامعه معلولان دغدغه دارد گفت : ما نهایت تلاش مان را برای خدمت رسانی به شهر و شهروندان می کنیم و در خدمت شهر هستیم .

مجیدی کیا با بیان اینکه وظیفه خودمان می دانیم برای معلولان و افراد کم توان جسمی قدم برداریم گفت : مناسب سازی خیابان طالب آملی را به صورت پایلوت در دستور کار قرار دادیم و خودروی مناسب برای جابجایی معلولان نیز در بودجه سال ۱۴۰۱ دیده خواهد شد .

ثریا کمالی عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت : سعی مان بر این است چیزهایی  که دیده نشده را ببینیم و سعی می کنیم این دیدارها را به منازل معلولان ببریم و حرف های این عزیزان را از نزدیک بشنویم .

مسئول کمیسیون اجتماعی و بانوان شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه در نظر داریم اگر مسیری اشتباه بوده را اصلاح و دوباره جانمایی کنیم و این مسیر درست فرهنگی را مخصوصا برای آمل لحاظ کنیم که در این مسیر، همه اقشار جامعه دیده شوند افزود : بخش اعظم جامعه بانوان هستند، وقتی یک خانم دیده شود در حقیقت یک خانواده دیده می شود .

محسن صلواتی نیز در این دیدار بیان کرد : اعضای شورا از روز اول کاری دغدغه ای که دارند متفاوت تر از هر اتفاقی است که بخواهیم چیزی را به آن وصل کنیم و قطعا در سال ۱۴۰۱ باید جامعه هدف دیده شوند، همه باید دست به دست هم بدهیم و اتفاقات جدیدی را رقم بزنیم .

خزانه دار شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه همه افراد جامعه برای اعضای شورا برابر و یکسان هستند تصریح کرد : توزیع عادلانه خدمات در همه نقاط شهر برای کلیه شهروندان برای ما مهم است و روی آن پافشاری هم می کنیم، خصوصا برای شما که توانمند هستید و در این مسیر نیاز به کمک و همراهی شما نیز داریم .

 

 

 

 

 

 


5 × 9 =

کلمات کلیدی: