شورای اسلامی شهر آمل | جلسه کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل با حضور اعضای شورا و هیئت های مذهبی برگزار شد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )جلسه کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل با حضور اعضای شورا و هیئت های مذهبی برگزار شد

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی مراسمات عید غدیر و ایام محرم با حضور اعضای شورای اسلامی شهر آمل، مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و هیئت های مذهبی در سالن مدیریت بحران شهرداری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر  آمل، ابراهیم محمدپور در این جلسه با اشاره به اهمیت بزرگداشت ایام دهه امامت و ولایت و جشن عید سعید غدیر و تلاش برای پرشورتر برگزار کردن این مناسبت بیان داشت : برگزاری مراسمات عید غدیر با همکاری هیئت های مذهبی به عنوان یکی از مناسبت های مهم مذهبی در دستور کار شورا قرار گرفته است .

مسئول کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه واقعه غدیر خم دارای ابعاد فرهنگی، سیاسی و مذهبی می باشد که باید به آن توجه ویژه ای شود افزود : در سال جاری با یک برنامه ریزی درست، تقویم فرهنگی تنظیم شده است و تا به امروز سعی کردیم در تمامی مناسبت ها برنامه های کیفی برگزار گردد و شورا و شهرداری علاقمند به مشارکت مردمی می باشند تا در راستای فعالیت های فرهنگی و مناسبت های مذهبی با مشارکت هیئت های مذهبی و عزیزانی که زحمات بسیار زیادی متحمل می شوند با همفکری بیشتر اتفاقات جدیدی رقم بزنیم .

وی با بیان اینکه هدف از تشکیل این جلسه هماهنگی، هم افزایی و ایجاد انسجام در خصوص مراسمات عید غدیر و ایام محرم می باشد تصریح کرد : مقرر گردید مکان های مناسب جهت اطلاع رسانی مراسمات عید غدیر و ایام محرم به هیئت ها اختصاص داده شود .

 

 

 

 

 


+ 2 = 6

کلمات کلیدی: