شورای اسلامی شهر آمل | جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کندجلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد

جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل با حضور اعضای شورا، مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کتابخانه های عمومی و مدیر کانون پرورش فکری کودکان آمل برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، ابراهیم محمدپور در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دولت بیان داشت : شورا و شهرداری همواره نگاه ویژه ای به مقوله فرهنگی، اجتماعی و ورزشی داشته و فعالیت های زیادی در این دوره از شورا در این زمینه صورت گرفته است .

 

 

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه علاوه بر سال های گذشته در یک سال اخیر نیز تعاملات شورا با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیشتر شده است افزود : برای برگزاری همایش فرهنگی هنری اشکواره حسینی، شورا و شهرداری همانند سال های گذشته مساعدت و همکاری خواهد کرد همچنین در نظر داریم با همکاری دانشگاه مازندران همایش طالب آملی را در آینده برگزار نمائیم .

وی ضمن تبریک انتخاب شهر آمل به عنوان پایتخت کتاب ایران تصریح کرد : طرح ک مثل کتاب با همکاری سازمان مدیریت پسماند و طرح الو کتاب با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در دستور کار است که بزودی اجرایی خواهد شد .

محمدپور ضمن اعلام آمادگی همکاری شورا جهت راه اندازی کتابخانه سیار با ون یا اتوبوس خاطرنشان کرد : سردیس های ورزشکاران افتخار آفرین، مفاخر و مشاهیر شهر آمل در راستای آشنایی نسل جوان و معرفی شایسته قهرمانان، مفاخر و گنجینه های ارزشمند فرهنگی، ادبی و هنری این مرز و بوم در حال ساخت است تا در نقاط مختلف شهر نصب شود .

احمد محمدی رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه گفت : متاسفانه قیمت کتاب بسیار بالاست و شاید دسترسی افراد به کتاب برای همه مقدور نباشد اما در برخی از مساجد و فضاهای خوب فرهنگی یا برخی از فضاها و کانکس های موجود در پارک ها با پویش نذر کتاب یا اهدای کتاب می توان کتاب هایی که برای همگان قابل استفاده باشد را به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تهیه و در اختیار شهروندان قرار داد .

 

 

 

 


× 9 = 81

کلمات کلیدی: