هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | جلسه کمیسیون خدمات، بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


جلسه کمیسیون خدمات، بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد

جلسه کمیسیون خدمات، بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر آمل با حضور اعضای شورا برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، محمد توکلی در این جلسه گفت : با توجه به اینکه قرارداد جمع آوری زباله منطقه ۱ رو به اتمام می باشد و انعقاد قرارداد آن بر اساس مقررات دفترچه پیمان و برگزاری مناقصه صورت می پذیرد بازنگری دفترچه پیمان ضروری است .

 

 

مسئول کمیسیون خدمات، بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر آمل افزود : مسئولین پسماند در حوزه استحفاظی خود باید نظارت های میدانی را بیشتر کنند .

وی ادامه داد : با همکاری دانشگاه فناوری های نوین و مرکز رشد شهرستان جلسات متعددی جهت مشاوره در بحث پسماند برگزار نمودیم که در خصوص معرفی و پایش سیکل کامل معضل زباله، آنها جهت همکاری اعلام آمادگی نمودند .

توکلی تصریح کرد : اولویت اول ما بحث شیرابه ها است که باید بی خطر شود و در این خصوص چندین شرکت معتبر اعلام آمادگی کردند .

وی با بیان اینکه با امکاناتی که داریم سعی مان بر این است تا سایت پردازش را هرچه زودتر اجرایی کنیم خاطرنشان کرد : ایجاد راهکار برای راه اندازی سایت پردازش زباله و تفکیک زباله خشک و تر در دستور کار است .

مسئول کمیسیون خدمات، بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر آمل افزود : با توجه کمبود پرسنل رفت و روب و انجام خدمات روزمره به شهروندان، کلیه نیروهای حجمی سازمان مدیریت پسماند که در بخش های مختلف مشغول به کار می باشند می بایست به محل کار قبلی خود برگشت داده شوند تا تصمیمات مناسبی اتخاذ گردد .

 

 

 

 


9 − 8 =

کلمات کلیدی: