هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | جلسه کمیته تخصصی ترافیک و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


جلسه کمیته تخصصی ترافیک و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد

جلسه تخصصی کمیته ترافیک و حمل و نقل شهری کمیسیون فنی شورا روز دوشنبه ۹۹/۱۱/۲۰ با حضور فرشید لیتکوهی نائب رییس شورا و رییس کمیسیون فنی شورا، نماینده پلیس راهور، کارشناس واحد فنی و نظارت شهرداری و سایر اعضای این کمیته در سالن اجتماعات شورا برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، فرشید لیتکوهی در این جلسه ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت : بر اساس اولویت بندی نقاط حادثه خیز اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته و احداث میدان در تقاطع لاله ۴۶ نیز در این راستا انجام شده و در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آماده بهره برداری است .

 

 

نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه این جلسه در راستای ادامه بررسی نقاط حادثه خیز در طرح جامع کاهش تصادفات می باشد افزود :  اصلاح هندسی بریدگی کوچه یگانه ( رضوان ۲۱ )، بریدگی لاله ۲۴ ( روبروی پارک بانوان ) و بریدگی های روبروی ثامن ۷ ( بلوار سردار شهید تیموریان ) در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

وی در خصوص اصلاح هندسی بریدگی روبروی لاله ۲۴ بیان داشت : طرح اولیه میدان در این نقطه تائید شد و مقرر گردید نقشه های فاز ۲ توسط مشاور در جلسه آتی ارائه تا بررسی گردد .

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل در خصوص اصلاح هندسی بریدگی روبروی رضوان ۲۱ (کوچه یگانه) گفت : مقرر گردید در جلسه آتی با حضور رییس پلیس راهور و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بررسی بیشتر و تصمیم گیری شود .

نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد : بحث دیگری که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت اصلاح هندسی بریدگی های خیابان ثامن ۷ واقع در بلوار سردار شهید تیموریان بوده که پس از بحث و بررسی مقرر شد سرعت کاه های این خیابان اصلاح و بریدگی ها مسدود گردد همچنین دو میدان در میانه و انتهای این خیابان جانمایی شود و نقشه های فاز ۲ ارائه تا برای بررسی و تصویب نهایی در جلسات آتی تصمیم گیری شود .

 

 

 

 


7 − = 5

کلمات کلیدی: