هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | جلسه کمیته تخصصی ترافیک و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


جلسه کمیته تخصصی ترافیک و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد

جلسه تخصصی کمیته ترافیک و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر آمل با حضور فرشید لیتکوهی و جهانگیر آذری، مدیران عامل سازمان های حمل و نقل بار و مسافر و مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری، مسئول واحد فنی و نظارت شهردرای، مسئول مانیتورینگ شهرداری، رییس پلیس راهور، اساتید مجرب دانشگاه و سایر اعضای این کمیته در سالن اجتماعات شورا برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، فرشید لیتکوهی رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه با بیان اینکه اصلی ترین دغدغه ما کاهش ترافیک و تصادفات است گفت : با توجه به نظرات اعضای این کمیته در خصوص جابجایی ایستگاه تاکسی تقاطع پل میر بزرگ ( پل سوم ) به دلیل حادثه خیز بودن، از جزیره واقع در وسط این تقاطع به حاشیه راست خیابان منتهی به پل سوم در دستور کار قرار گرفت .

.

.

وی با بیان اینکه همه ما در این جلسه گرد هم آمدیم تا گره ای از شهر را باز کنیم افزود : تقاضا دارم موضوعاتی که مطرح می شود همه مشارکت کنند و نظر بدهند تا بتوانیم بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم و به یک جمع بندی نهایی برسیم چرا که هر کدام از ما هم به عنوان یک شهروند هستیم و در این شهر رفت و آمد و زندگی می کنیم .

عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه به دلیل وجود ترافیک زیاد در زیر پل زنده یاد کاظمی دینان مطالعات و ارائه طرح احداث تقاطع چراغ دار توسط مشاور ارائه شد تا در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گیرد افزود : مقرر شد حجم خودروهای عبوری در این مسیر توسط مشاور مشخص گردد تا در جلسه آینده نسبت به آن تصمیم گیری شود .

لیتکوهی در خصوص احداث تقاطع چراغ دار در بلوارهای امام خمینی (ره) و مدرس بیان داشت : به نظر بنده با حجم ترافیک زیادی که در همه جهت های این مسیر داریم صرفا با چراغ دار کردن نمی توان ساماندهی کرد و اصلی ترین راه برطرف کردن این مشکل احداث خیابان موازی با این مسیر می باشد و بعد از آن می توان در خصوص احداث تقاطع چراغ دار طراحی و برنامه ریزی کرد .

وی تصریح کرد : دو تقاطع مهم چراغ دار در انتهای بلوار شهید طبرسی و روبروی پل میربزرگ احداث شد که با نظرسنجی میدانی صورت گرفته بازتاب بسیار خوبی داشته و باید به مردم زمان بدهیم تا با تقاطع چراغ دار در آمل بیشتر آشنا شوند و اگر دیدیم مردم پذیرای آن هستند در جاهای دیگر هم آن را اجرا نمائیم .

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل تاکید کرد : مقرر شد در جلسه آینده مطالعات ایمن سازی و روان سازی ترافیک خیابان هراز و احداث تقاطع چراغ دار بلوار میرزا هاشم آملی منتهی به بلوارهای کارگر و جانبازان مورد بحث و بررسی قرار گیرد .

.


× 7 = 35

کلمات کلیدی: