هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | جلسه مشترک اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آمل به مناسبت روز شوراها
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


جلسه مشترک اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آمل به مناسبت روز شوراها

به همت فرمانداری آمل، نشست مشترک اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آمل به مناسبت سالروز تاسیس شوراها برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حجت الاسلام و المسلمین سید جلیل مرتضوی در این نشست که با حضور معاون مدیر کل امور روستایی استانداری مازندران، فرماندار، معاونین فرماندار، امام جمعه امام زاده عبدا… (ع) ، اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آمل، شهرداران شهرهای آمل، بخشداران و خبرنگاران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد گفت : باید اندک اندک به سمت کسب و کارهای مبتنی بر دانش حرکت کنید و تقویت کردن و تنوع بخشیدن به اشتغال غیر کشاروزی در محیط روستا باید در دستور کار قرار گیرد تا تغییرات خوبی در جهت بهبود شرایط زندگی اکثریت مردم صورت گیرد .

 

 

امام جمعه شهرستان آمل با اشاره به اینکه ما انقلاب کردیم که روی پای خودمان بایستیم و باید خودمان را باور کنیم و جایگاه خودمان را بشناسیم افزود : حرف های ما باید بر روی اصول و منطق باشد، وقتی اینگونه باشد به دنبال آن عمل هم بوجود می آید .

وی با بیان اینکه امیدوارم خروجی این نشست خدمت به مردم باشد تصریح کرد : زیباترین عمل در نزد خداوند متعال خدمت به مردم است، اگر از خدمت به مردم دریغ کنید یعنی به کل جامعه ظلم کردید .

سید عباس حسینی در این جلسه با بیان اینکه شورا مظهر اراده مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ارائه نقش مشارکت به مردم است اظهار داشت : شورا می تواند نقش پر رنگی در روند توسعه هر منطقه ایجاد کند، شورا اعتماد عمومی و نشاط را به ارمغان می آورد و پیشرفت و توسعه را در سطح بخش، روستا و شهر ایجاد می کند .

 

 

فرماندار شهرستان آمل با بیان اینکه کارکرد شورا فقط برای انتخابات نیست بلکه برای خدمت به مردم است تاکید کرد: مردم به اعضای شورا اعتماد کردند، شما مظهر اعتماد مردم و نظام هستید، انتظارم این است در کنار هم قرار بگیرید تا هم افزایی شکل بگیرد چرا که اگر مردم این انتظارات را در شما نبینند قطعا شرمندگی آن برای همه ما است .

حسن مجیدی کیا نیز در این نشست بیان داشت : در کشور ایران وظیفه و مسئولیت را قبول کردن هم یک فرصت است و هم یک تهدید، چون این کشور به برکت خون و اعضای بدن شهدا، جانبازان و ایثارگران حفظ شد و اگر فرصت را غنیمت نشماریم و یا حتی کم کاری هم بکنیم جرم و گناه مرتکب خواهیم شد .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : در ۴۰ سال دوم انقلاب هستیم و باید این فرصت را مغتنم بدانیم و نباید خدای ناکرده از این فرصت برای جناح بندی و سیاسی بازی استفاده کرد .

وی با اشاره به اینکه این مسئولیت فرصت مغتنمی برای خدمت به مردم است، سریع می گذرد و هیچ وقت برای کسی نمانده است ادامه داد : ما نه تنها در این دنیا در برابر همه مسئول هستیم بلکه باید در آن دنیا نیز پاسخگو باشیم .

مجیدی کیا با بیان اینکه اگر برای رضای خدا و امام زمانی کار کنیم و سرباز ولایت باشیم مطمئنا مسیر را درست خواهیم رفت تصریح کرد : باید صبور و انتقادپذیر باشیم، اگر کسی که انتقاد می کند رفتار درست و کاری که برای رضای خدا باشد را ببیند مطمئنا راضی خواهد بود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


− 8 = 0

کلمات کلیدی: