هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل با حضور امام جمعه و شهردار آمل برگزار شد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل با حضور امام جمعه و شهردار آمل برگزار شد

جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل با حضور امام جمعه، اعضای شورا و شهردار برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی در این جلسه گفت : آنچه که امروز لازمه شهر است اخلاق محوری است، وقتی اخلاق حاکم شود خیلی از موضوعات مهم شهری رقم می خورد .

 

 

امام جمعه شهرستان آمل افزود : اخلاق معنوی جدای از دین نیست، اگر امروز افتخار می کنیم که پیامبر اسلام (ص) و اهل بیت (ع) بر مبنای اخلاق، گذشت و رفتار درست که زبانزد عام و خاص است عمل کردند ما هم وظیفه داریم آنها را الگوی خودمان قرار دهیم چرا که آیندگان در مورد ما قضاوت خواهند کرد و قطعا این قضاوت، قضاوت درستی خواهد بود .

وی با بیان اینکه هر عملی که انجام می دهیم باید خدا و مردم را در نظر بگیریم تصریح کرد : مردم ولی نعمت ما هستند، تا مردم نباشند هیچکدام از ما نخواهیم بود، این مردم هستند که به ما مسئولیت، کار و تلاش می دهند .

حجت الاسلام مرتضوی با بیان اینکه باید تحولات خوبی جهت ایجاد انگیزه برای جذب سرمایه گذار ایجاد کنیم تا سرمایه گذاران را در شهر خود حفظ کنیم بیان داشت : هر کسی برای مردم و شهر کار کند و برای مردم نوکری کند ما هم نوکری مردم و مدیران را می کنیم .

وی ادامه داد : همه مسئولین باید یک ندای واحد شوند و اگر همدیگر را حمایت کنند قطعا موفقیت حاصل می شود و امیدوارم با تعامل، همکاری و حمایت همه جانبه مسئولین شهری به هدف مان که رضایت خداوند و مردم است برسیم .

امام جمعه شهرستان آمل تاکید کرد : تفکر وحدت بخشی شورای اسلامی شهر و شهرداری می تواند همدلی و وفاق را برای انجام کارهای بزرگ بوجود بیاورد .

حسن مجیدی کیا نیز در این جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمانان روزه دار و تبریک ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) بیان کرد : شورای دوره ششم از مرداد ماه سال ۱۴۰۰ که فعالیتش را شروع کرده است جلسات رسمی و کمیسیون ها را به صورت مستمر برگزار می نماید و این نوید را بدهم که با این پیگیری ها و تلاش ها ایام خوبی داشته باشیم .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : ما علاقمندیم که به عنوان یکی از بازوان شهر در خدمت مردم این شهر باشیم و در این راه از رهنمودها و پیشنهادات امام جمعه هم استفاده خواهیم کرد .

وی با بیان اینکه الحمدا… تعامل و همکاری خوبی بین نماینده، فرمانداری، اعضای شورا و دیگر مسئولین شهری وجود دارد اذعان داشت : نزدیک به یک ماه دفترچه عوارض سال ۱۴۰۱ شهرداری در جلسات تخصصی شورا بررسی شده که در استان بی نظیر است البته شاید نظرها متفاوت بوده اما اعضای شورا این سعه صدر را به خرج دادند و یک کار کارشناسی خوب انجام دادند .

مجیدی کیا تصریح کرد : برای بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری نیز زمان زیادی صرف شده است تا یک تحرکی در شهرداری ایجاد شود .

وی گفت : در بحث اصلاح ساختار هم عزم شورا بر این است ساماندهی نیروها و چابک سازی صورت گیرد تا هم بتوان خدمات بیشتری به شهروندان ارائه داد و هم شفافیت خوبی ایجاد شود و در کوتاه ترین زمان ممکن مردم بهترین خدمات را دریافت کنند .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه حدود ۱۵ سال ممیزی شهرداری صورت نگرفته و برای افزایش درآمد و ایجاد درآمد پایدار عزم شورا بر این است تا این کار نیز اجرایی شود افزود : طرح جامع ساماندهی ترافیک نیز در دستور کار است و در بحث فرهنگی نیز محله محوری در اولویت است تا فرهنگ خوب و غنی مان را در محلات احیا کنیم .

وی با بیان اینکه بحث عملیاتی کردن گرمخانه شهرداری نیز جزو آیتم هایی است که در دستور کار است ادامه داد : باید پتانسیل ها و ظرفیت های شهر را  خوب ببینیم و با برنامه ریزی مناسب آنها را عملیاتی کنیم .

علی داودی شهردار آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه تلاش اعضای شورا و شهرداری بر این است تا دغدغه های شهروندان را برطرف کنند گفت : عزم شورا و شهرداری خدمت رسانی صادقانه و شبانه روزی به شهر و شهروندان است و جلب رضایت حداکثری مردم سرلوحه کارمان می باشد .

 

 

در پایان اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین کمیسیون های شورا به گزارش عملکرد کمیسیون های مربوطه پرداختند.

 

 

 

 


9 + 2 =

کلمات کلیدی: