هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | تجلیل شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل از رتبه دوم کنکور سراسری سال 99
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


تجلیل شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل از رتبه دوم کنکور سراسری سال ۹۹

در سی و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل که صبح روز شنبه ۹۹/۷/۱۹ با حضور اعضای شورا، شهردار آمل و رییس اداره آموزش و پرورش این شهر برگزار شد از دانش آموز آملی، علیرضا چلابیان دارنده رتبه دوم کنکور سراسری سال ۹۹ در گروه علوم انسانی تجلیل و قدردانی شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، خسرو ابراهیم زاده در این جلسه با بیان اینکه شهر آمل اسطوره های زیادی در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی و ورزشی در رده های کشوری و جهانی دارد که در جامعه منشا خیر و برکت برای این شهر خواهد بود اظهار داشت : جوان بسیار خوبی مهمان ویژه این جلسه است که رتبه دوم کنکور سراسری سال ۹۹ گروه علوم انسانی را کسب نموده است .

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : حرکت بسیار خوبی امسال در شهر آمل دیدیم که بعد از سال ها این اتفاق افتاد و نفرات بیشتری از  فرزندان این شهر خصوصا علیرضا چلابی عزیز رتبه های دو رقمی و تک رقمی کسب کردند .

وی با بیان اینکه قطعا راه سختی را تا به امروز داشتید و در آینده هم با دعای پدر، مادر و مردم این شهر افتخارات زیادی را کسب خواهید نمود تصریح کرد : این جایگاه و مسیری که طی می کنید مدیون تلاش پدر و مادر عزیزی هستید که اگر نبودند نمی توانستید پله های ترقی را طی کنید و اگر مسئولیت پذیری خانواده، اطرافیان و معلمان و دبیران عزیز تا به امروز نبود خیلی از اتفاقاتی که می بایستی در مسیر مثبت قرار می گرفت انجام نمی شد و این حاصل تلاش جامعه فرهنگی و جامعه معلمان است و ما هم به پاس زحمات این عزیزان که در فصل جدید آموزشی شرایط سخت آموزشی را سپری می کنند سر تعظیم فرود می آوریم .

ابراهیم زاده ادامه داد : امیدوارم با تلاش معلمان، دبیران و جوانان عزیز آملی در سال آینده نیز شاهد حضور و افتخارآفرینی فرزندان بیشتری از این شهر کهن در آوردگاه کنکور سراسری باشیم .

وی اذعان داشت : نگاه حمایتی شورا و شهرداری به خانواده آموزش و پرورش همیشه ویژه بوده و ادامه دارد و باید همه ما در کنار هم باشیم تا این اتفاقات بیشتر بیفتد .

در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایا از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل از علیرضا چلابیان دارنده رتبه دوم کنکور سراسری سال ۹۹ در گروه علوم انسانی تجلیل شد .

 

 

 

 

 

 

 

 


+ 1 = 10

کلمات کلیدی: