هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | تجلیل از کارگران نمونه، مدیران و کارکنان روابط عمومی شورا، شهرداری آمل،سازمان های وابسته و مسئولین پایگاه علامه میرحیدر آملی شهرداری
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


تجلیل از کارگران نمونه، مدیران و کارکنان روابط عمومی شورا، شهرداری آمل،سازمان های وابسته و مسئولین پایگاه علامه میرحیدر آملی شهرداری

با حضور مسعود تسلیمی و جهانگیر آذری اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل، معاونین شهردار، مدیران مناطق ۱و ۲ ، مسئولین دوایر و مدیران عامل سازمان ها از کارگران نمونه، مدیر و کارکنان روابط عمومی شورای اسلامی شهر، شهرداری آمل و سازمان های وابسته به مناسبت های هفته کارگر و روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی و همچنین از فرمانده و اعضای شورای پایگاه علامه میرحیدر آملی شهرداری به جهت کسب رتبه دومی ارزیابی عملکرد و اقدامات پایگاه های بسیج ادارات سپاه ناحیه شهرستان آمل طی مراسمی در سالن شهرداری تجلیل بعمل آمد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، جهانگیر آذری در این مراسم با اشاره به حدیثی از نبی مکرم اسلام (ص) که می فرمایند ارزش عرق کارگر همچون ارزش خون شهید است گفت : با زحمات و تلاش های کارگر است که کشور پابرجاست، چرخ کارخانه ها به گردش درمی آید و ما موجودیت داریم و به همین خاطر باید دست کارگر را بوسه زد .

.

.

عضو شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه ۹ عضو شورا و مجموعه شهرداری در تلاشند تا وضعیت آسایش و معیشت کارگران را به بهترین وجه به انجام برسانند گفت : کارکنان عزیز شهرداری یقین بدانند دغدغه ما در این موضوع خیلی بیشتر از آنها می باشد .

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به روز ارتباطات و روابط عمومی بیان کرد : روابط عمومی قلب تپنده هر مجموعه است و در زمان کنونی که عصر ارتباطات نیز نام دارد روابط عمومی ها باید قوی، فعال و پویا کار کنند .

آذری به وحدت و همدلی مسئولین و مدیران شهری اشاره کرد و گفت : در این دوره همت شورا و شخص شهردار در راستای ایجاد وحدت و همدلی بین مسئولین شهری بوده و اعتقادم بر این است وحدتی که در حال حاضر در بین مسئولین شهری وجود دارد در هیچ دوره ای وجود نداشته است و اگر همه دست در دست هم بدهیم با همکاری و کمک مسئولین بالادستی می توان منابع خوبی وارد این شهر کرد و کارهای خوبی انجام داد .

وی به جانفشانی ها، جایگاه و اهمیت بسیج در دوران دفاع مقدس و بعد از آن در راه اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود : بسیج هر جا که بوده منشأ خیر بوده و امیدوارم بسیجیان شهرداری به عنوان بسیجیان نمونه و خادمان واقعی مردم انجام وظیفه کنند .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این مراسم با بیان اینکه در حقیقت همه کارگران شهرداری نمونه هستند گفت : کارگران نزد بزرگان دین اسلام بزرگوار بوده اند و ما نیز باید به عنوان رهروان راه آنان به این قشر بیشتر توجه کنیم و قدرشان را بدانیم .

.

.

وی با بیان اینکه بخش مهمی از زحمات شهرداری بر دوش کارگران و نیروهای اجرایی، خدماتی و عمرانی است ادامه داد : روز جهانی کارگر در حقیقت بهانه ای است برای تجلیل از زحمات عزیزانی که نقش مهمی در آبادانی جامعه بر عهده دارند .

شهردار آمل افزود : تاکید جدی اعضای شورا و شهرداری همیشه بر نکوداشت و منزلت کارگران زحمت کش مجموعه شهرداری بوده است چرا که شکوه و آبادانی و سازندگی شهرمان با دستان زحمتکش این قشر محقق می شود .

امیرسلیمانی به نقش و اهمیت روابط عمومی ها در تنویر افکار عمومی تاکید کرد و گفت : ماهیت روابط عمومی ها اطلاع رسانی از فعالیت های انجام شده سازمان است و برای موفقیت در این راه نیاز به فعالیت مضاعف و فراتر از وظیفه ای است که بر عهده دارند .

وی از زحمات و تلاش های اعضای شورای پایگاه علامه میرحیدر آملی شهرداری در پیشبرد برنامه ها و اهداف بسیج قدردانی کرد و گفت : امیدوارم بتوانیم از رهروان و پویندگان واقعی امام شهیدان و شهدای گرانقدر باشیم و توفیق خدمتگزاری داشته باشیم تا بتوانیم همواره پرچم پرافتخار بسیج را برافراشته نگه داریم .

در پایان کارگران نمونه، مدیران و کارکنان روابط عمومی شورا، شهرداری و سازمان ها و همچنین فرمانده و اعضای شورای پایگاه علامه میرحیدر آملی شهرداری با اهدای لوح و هدایا تجلیل شدند .

.

 

 

 

 

 

 

 

 


− 4 = 4

کلمات کلیدی: