هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی صورت گرفت؛ دیدار اعضای شورای اسلامی شهر آمل با آتش نشانان آملی
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی صورت گرفت؛ دیدار اعضای شورای اسلامی شهر آمل با آتش نشانان آملی

همزمان با فرا رسیدن ۷ مهر، روز آتش نشانی و ایمنی خسرو ابراهیم زاده رییس شورا باتفاق فردوس قربانی منشی اول شورای اسلامی شهر آمل با حضور در محل سازمان آتش نشانی شهرداری با پرسنل خدوم و زحمتکش این سازمان دیدار و گفتگو و از زحمات و رشادت های آنان تجلیل کردند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، خسرو ابراهیم زاده در این دیدار ضمن تبریک روز آتش نشانی و ایمنی به آتش نشانان اظهار داشت : روز آتش نشانی و ایمنی بهانه ای است که ما قدردان زحمات نیروهای فداکار و ایثارگر آتش نشان باشیم .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه باید کاری کنیم که نیروهای آتش نشان دغدغه معیشت نداشته و تا جایی که منع قانونی وجود نداشته باشد همواره برای رفاه آنان اقدام خواهیم کرد افزود : آتش نشانان عزیز با حضور به موقع در صحنه های حوادث و شرایط سخت برای نجات جان انسان ها تلاش می کنند که این جای تقدیر و تشکر دارد و امیدوارم پرسنل زحمت کش این سازمان عملکرد خوب و مثبتی که در سنوات گذشته داشتند و وظیفه خود را به نحو مطلوب انجام می دادند بتوانند همواره خدمات قابل توجهی به شهروندان ارائه کنند .

فردوس قربانی منشی اول و عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت : نیروهای آتش نشانی سربازان جان برکف و بی ادعایی هستند که در زمان وقوع حوادث استرس و فشار زیادی را تحمل می کنند و ایثار گری آتش نشانان در جهت خدمت به مردم ستودنی است .

وی افزود : نیروهای آتش نشان که صادقانه و بدون در نظر گرفتن اجر مادی به مردم خدمت رسانی می کنند مطمئنا اجر زحمات خود را از خدواند سبحان خواهند گرفت .

 

 

 

 


2 − = 0

کلمات کلیدی: