هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت : تجلیل از کارکنان روابط عمومی شورا، شهرداری آمل و سازمان های وابسته
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت : تجلیل از کارکنان روابط عمومی شورا، شهرداری آمل و سازمان های وابسته

بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی از کارکنان حوزه روابط عمومی شورای اسلامی شهر ، شهرداری مرکز، شهرداری های مناطق ۱و۲ و سازمان های وابسته در سالن اجتماعات شهرداری آمل تجلیل شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، محمد محمدی در این آئین ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های روابط عمومی ها گفت : روابط عمومی به عنوان قلب تپنده هر سازمان می باشد .

رئیس شورای اسلامی شهر آمل افزود : قویا اعتقاد دارم روابط عمومی باید در انعکاس اخبار دو جانبه بین سازمان و اجتماع تلاش کند و مدیران، اخبار سازمان را توسط روابط عمومی انتشار دهند تا رسانه ها نیز آنها را انتشار دهند و از این طریق می توان از عملکرد سازمان ها مطلع شد و مردم نیز در جریان امور قرار خواهند گرفت .

وی روابط عمومی پویا و کارآمد را از ارکان توسعه سازمانی برشمرد و تصریح کرد : اگر فضا در اداره ای متشنج شود روابط عمومی باید ورود کند و فضا را به سمت و سویی ببرد که آن موضوع مدیریت شود و اعتماد سازی بین مردم و مسئولان ایجاد شود .

محمدی با اشاره به جایگاه مهم و حساس روابط عمومی ها ادامه داد : کار در روابط عمومی نیازمند عشق و علاقه است و تا زمانی که فردی ارزش روابط عمومی را درک نکرده باشد نمی تواند در این محیط کار کند .

علی محمد مقدس سرپرست شهرداری آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه روابط عمومی سخنگوی هر سازمانی است و منبع و مرجع خبرها باید روابط عمومی باشد اظهار داشت : انتظار دارم روابط عمومی ها جهت برطرف نمودن مسائل و مشکلات پیش روی روابط عمومی ها ارائه طریق و راهکار بدهند .

وی با بیان اینکه هر چه ارتباط تنگاتنگی بین روابط عمومی و مدیر آن سازمان برقرار باشد موجب پویایی بیشتر سازمان می شود افزود : در ابتدای شروع بکار خود در سمت سرپرستی شهرداری از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداری مبنا را بر پاسخگویی به شهروندان عزیز قرار دادیم و امیدوارم بتوانیم با همت و تلاش همکاران خدوم و با وفاق و همدلی در راستای اهداف شورا و شهرداری گام های موثری برداریم .

در پایان از علیرضا عزیزکمالی پیشکسوت حوزه روابط عمومی و کارمند بازنشسته شهرداری آمل، حسین ریحانی مدیر اسبق اداره روابط عمومی شهرداری و کارکنان حوزه روابط عمومی شورای اسلامی شهر، شهرداری آمل و سازمان های وابسته با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد .

.

 

 

 

 

 

 

 

 


7 × = 28

کلمات کلیدی: