هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | برگزاری پنجاه و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


برگزاری پنجاه و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل

پنجاه و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل عصر روز چهارشنبه ۹۷/۳/۲۳ با حضور اعضای شورا و رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل برای تعامل بیشتر و همفکری جهت تحقق چشم انداز حوزه ورزش شهر آمل برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت : خوشبختانه رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل از مدیران جوان، تحصیلکرده و با انرژی می باشند و با حضور وی تحولات و فعالیت های چشمگیری را در حوزه ورزش و جوانان این شهر شاهد بودیم .

وی افزود : اعضای شورا نیز همانند دیگر مسئولین برای ورزش شهر و جوانان دغدغه دارند و امیدوارم با اجرای برنامه های خوب، تعامل و کمک هم بتوانیم روند رو به رشد ایجاد شده را با اقدامات خوب و مثبت در حوزه ورزش و جوانان توسعه بخشیم .

محمد محمدی نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه گفت : پتانسیل ورزش شهر آمل بسیار بالا است و همه ما ماهانه شاهد افتخار آفرینی ورزشکاران آملی در رشته های مختلف ورزشی هستیم .

وی خاطرنشان کرد : به دلیل تعداد بالای قهرمانان ورزشی شهر امکان تجلیل از تک تک آنها بصورت جداگانه برای شورا و شهرداری وجود ندارد و نمی توانیم ورود پیدا کنیم ولی اگر بتوانیم با همکاری اداره ورزش و جوانان سالانه یا در دوره های مشخص در قالب یک همایش مراسم تقدیر از قهرمانان ورزشی را داشته باشیم بسیار مناسب است .

خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه بیان کرد : بعد از مدت ها رکود مدیریتی در ورزش شهر آمل شاهد فروغ یک مدیر خوب در حوزه ورزش و جوانان شهر آمل هستیم که جنب و جوش و رونق خوبی در ورزش شهر ایجاد کردند .

وی با بیان اینکه نگاه شورا به ورزش شهر همواره نگاه حمایتی بوده و هست ادامه داد : با پیگیری های دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و تلاش اداره ورزش و جوانان و مساعدت شورا و شهرداری کلنگ احداث سالن ورزشی در منطقه پائین بازار اخیرا با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار مازندران بزمین زده شد و جا دارد از این عزیزان و کلیه کسانی که در امر توسعه و پیشرفت ورزش شهر زحمت می کشند تقدیر و تشکر نمائیم .

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل اذعان داشت : خیلی از رشته های ورزشی شهر آمل پتانسیل حضور در لیگ برتر را دارند که امیدوارم با تعامل و برنامه ریزی صحیح در حوزه قهرمانی چند تیم خوب و قوی مشخص و تا جایی که منع قانونی نداشته باشد حمایت شوند تا شاهد پیشرفت ورزش شهر باشیم .

سید قاسم رسولی عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه با حضور دکتر پهلوان فضای مثبتی در حوزه ورزش شهرستان آمل بوجود آمده است گفت : ورزش به عنوان یک فرصت و یکی از برنامه های مهم در کاهش آسیب های اجتماعی به شمار می رود و می تواند از بسیاری از کج روی های جوانان جلوگیری کند .

وی با بیان اینکه نگاه مجموعه شورا توسعه زیرساخت های ورزشی است افزود : شهر آمل در حوزه ورزش قهرمانان خوبی دارد و حتی می تواند تیمداری کند .

نماینده شورا در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با بیان اینکه در حوزه فرهنگ و ورزش تعامل خوبی با ادارات ذیربط داریم گفت : در سال ۹۶ شاهد قهرمانی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری در مسابقات لیگ برتر کشور بودیم که این امر نشان دهنده حمایت شورا و شهرداری از ورزش شهر می باشد .

وی با بیان اینکه برخی از رشته های ورزشی، رشته های مصوب فدراسیونی نیست و نمی توان حمایت کرد بیان داشت : متاسفانه در برخی از رشته های ورزشی برخی از ورزشکاران اخلاق حرفه ای ورزش را رعایت نمی کنند و ما انتظار داریم در فضایی که اخلاق اثرگذار باشد ورود پیدا کنیم و کمی نگاهمان را نیز فرهنگی تر کنیم .

جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه بانوان برای پرداختن به فعالیت های ورزشی نسبت به آقایان امکانات محدودتری دارند بیان کرد : بی شک پرداختن به ورزش و فعالیت های جسمانی برای هر شخص امری مهم و ضروری است اما اهمیت آن برای بانوان با توجه به نقش های مهمی که در جامعه دارند دوچندان است و ما باید در بحث ورزش، ورزش بانوان را بالسویه همانند آقایان ببینیم .

دکتر اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل نیز در این جلسه اظهار داشت : تاسیس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری را به فال نیک می گیریم و امیدوارم با تعامل همدیگر بتوانیم قدم های خوب و موثری برای پیشرفت ورزش شهر برداریم .

وی با بیان اینکه تشکیل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری موجب شده تا یک انضباط مالی شکل بگیرد افزود : تقاضا داریم این سازمان به ورزش همگانی شهر کمک کند .

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل بیان کرد : خوشبختانه همگرایی خوبی بین شورا، شهرداری، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و اداره ورزش و جوانان وجود دارد که امیدوارم بتوانیم برای تقویت ورزش قهرمانی با تعامل و همکاری هم قدم های موثری برداریم و فصل نویی در ورزش شهر پیش رو داشته باشیم .

وی با بیان اینکه ما دغدغه داریم و برای همین مهم در این جلسه حضور یافتیم تا با همدیگر همفکری نمائیم تصریح کرد : خوشبختانه اقدامات خوبی توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برای جوانان این شهر صورت گرفته است و ما باید جوانان و قهرمانان ورزشی خود را ویژه تر ببینیم .

.

 

 

 


5 + = 11

کلمات کلیدی: