هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | برگزاری مراسم عزاداری و ضیافت افطار بمناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) در شهرداری آمل
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


برگزاری مراسم عزاداری و ضیافت افطار بمناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) در شهرداری آمل

با همت شورای اسلامی شهر، شهرداری آمل و پایگاه مقاومت بسیج علامه میرحیدر آملی شهرداری، مراسم عزاداری و ضیافت افطار بمناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) با حضور رییس و اعضای شورا، شهردار، فرمانده سپاه ناحیه آمل، فرمانده حوزه اداری و کارگری سپاه، معاونین شهردار، شهرداران مناطق ۱ و ۲ ، مدیران عامل سازمان ها، مسئولین دوایر شهرداری، پرسنل شورا، شهرداری و سازمان های وابسته برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و با اشاره به آیه متبرکه « فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً ‏» گفت : خداوند در این آیه به پیامبر اکرم (ص) می فرماید مسلماً با هر سختی و دشواری آسانی است و در این آیه پروردگار متعال به ما می آموزد که در زندگی خودمان صبر، استقامت و عقیده راسخ داشته باشیم و وقتی به مشکلی برخورد می کنیم تمام ذهن مان را با آن مواجه نکنیم و به این وعده الهی که بعد از هر سختی آسانی می باشد هم توجه نمائیم .

.

.

وی با بیان اینکه همه ما عضو یک خانواده هستیم و برگزاری این گونه مراسمات سبب ایجاد مودت و دوستی می شود افزود : ماه مبارک رمضان ماه سراسر برکت و نعمت است و امیدوارم برکت این ماه در سراسر زندگی شما تاثیرگذار باشد .

حجت الاسلام حسن محمودی رییس دفتر حضرت آیت ا… جوادی آملی در آمل نیز در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های اعضای شورا و شهردار آمل در جهت خدمات رسانی و رفاه حال شهروندان گفت : انسان همیشه با سختی دست و پنجه نرم می کند و خداوند در قرآن می فرماید تا زمانی که انسان نفس می کشد این سختی وجود دارد و زمانی این سختی تمام می شود که انسان خدا را ملاقات کند .

.

.

وی با بیان اینکه انسان هر لحظه در حرکت است و در این حرکت به یک مراحلی می رسد اما بعضی از این حرکت ها صیرورت یعنی نو شدن و از مقامی به مقام دیگر رسیدن است افزود : انسانی که از مادر متولد می شود می تواند درس بخواند، رشد و ترقی کند و اشرف مخلوقات شود و یا خدای ناکرده به جایی برسد که شرّش به خیلی از افراد برسد .

رییس دفتر حضرت آیت ا… جوادی آملی در آمل با بیان اینکه اگر مدیری اخلاق محور باشد می تواند موفق شود تصریح کرد : ما نسبت به خیلی ها تعهد و وظیفه داریم، اگر انسان به این وظایف خوب عمل کند یک صیرورت وجودی و دگرگونی در او اتفاق می افتد .

وی گفت : ما نسبت به همسایه، شهر، مسئولین دیگر، شهروندان، همه ایرانیان و مسلمانان تعهد داریم، مسئولین باید از موازی کاری پرهیز کرده و همدیگر را حمایت کنند نه اینکه در کار یکدیگر دخالت نمایند، اگر دخالت باشد موفقیت حاصل نخواهد شد .

.

 

 

 


4 × 7 =

کلمات کلیدی: