هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | برگزاری مراسم سوگواری و ضیافت افطار بمناسبت هفتمین شب شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع)
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


برگزاری مراسم سوگواری و ضیافت افطار بمناسبت هفتمین شب شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع)

مراسم سوگواری و ضیافت افطار بمناسبت هفتمین شب شهادت حضرت علی (ع) با حضور امام جمعه ، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل ، رئیس اداره اطلاعات ، معاونین شهردار ، مدیران مناطق ۲ گانه شهرداری، مدیران عامل سازمان های وابسته، مسئولین دوایر، پرسنل شورای اسلامی شهر، شهرداری و سازمان های وابسته در مسجد علامه حسن زاده آملی برگزار شد .

.

1

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل ، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه شهرستان آمل در این مراسم ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان خطاب به پرسنل مجموعه شهرداری اظهار داشت : همه ی ما که در این شهر زندگی می کنیم مدیون زحمات شما بزرگواران هستیم و این کارهای با ارزش و بزرگی که شما انجام می دهید رضایت خداوند متعال را به دنبال دارد چرا که ما هیچ وقت برف و سیل سال گذشته را فراموش نمی کنیم و شاهد بودیم خیلی از مشکلات طبیعی که دست به دست هم دادند و اختلالاتی در شهر ایجاد کردند با همت و فداکاری مجموعه بزرگ شهرداری که به نحو احسن به وظایف خود عمل کردند شهر به حالت عادی برگشت .

.

2

.

وی افزود : همان طوری که خداوند می فرماید از انسان های خدوم و زحمت کش تشکر داشته باشید امروز به پاس قدردانی از زحمات شما عزیزان این مراسم ضیافت برگزار شد .

امام جمعه شهرستان آمل با بیان اینکه خوشبختانه انتظاراتی که ما از روند توسعه و پیشرفت در سطح شهر داشتیم با تلاش صادقانه و قدم های محکم و استوار شورای اسلامی شهر و شهردار برآورده شده است ادامه داد : در این دوره انصافا شورا و شهردار با امکانات اندکی که داشتند خدمات بسیار قابل ملاحظه ای با همت پرسنل خدوم شهرداری و سازمان های وابسته انجام دادند و امیدوارم در دوره پنجم که ۹ نفر از عزیزان به عنوان بازوی توانمند شهردار و منتخب مردم هستند نیز با وحدت رویه کار کنند و تمام همّ و غمشان خدمت به مردم باشد .

حجت الاسلام مرتضوی با بیان اینکه اگر کردار، رفتار و عمل مان رضایت خدا باشد مطمئنا خدا به انسان عزت خواهد داد تصریح کرد : در ۱۷ خرداد ماه سال جاری کشور عزیزمان مورد حمله تروریستی و توطئه تکفیری ها در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام (ره) قرار گرفت و عزیزان سپاه، نیروهای انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) توطئه های شوم آنان را نقش بر آب کردند اما این پایان کار نبود و بعد از آن نیز در جنوب کشور، تهران و خیلی از شهرهای دیگر دستگاه های امنیتی در کمترین زمان تمام سرشاخه هایی که احتمال می دادند را دستگیر کردند و یا به هلاکت رساندند و اخیرا نیز ۶ موشک به قلب دشمن شلیک شد تا دل ملت شاد شود و دشمنان ما باید بدانند که ایران با کسی شوخی ندارد و این یک نگاه بلند است و همه ی ما باید برای حفظ نظام و ارزش های انقلاب دست به دست هم دهیم و برای رضای خدا به مردم خدمت رسانی کنیم .

وی اذعان داشت : از بعد معنویت و تاریخی هیچ شهری به آمل نمی رسد، شهر آمل انصافا در نگاه دینی با همه شهرهای ایران تفاوت دارد، آمل یک قدمت تاریخی، ایمانی و قرآنی دارد و عالمان و مراجع بزرگی از این شهر برخاستند، دو علامتین بزرگی داریم که برای جهان اسلام عزت و آقایی است، سران دو قوه کشور از آمل هستند و به همین خاطر مردم، شهر بزرگ آمل را می بینند و انتظارشان بالاست و مسئولین باید تلاش کنند تا خواسته های آنان رفع شود .

اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این مراسم با بیان اینکه افتخار می کنیم پروردگار متعال توفیق خدمت به شهروندان محترم آملی را به ما ارزانی داشته است گفت : بنده به پاس قدردانی از زحمات پرسنل خدوم شهرداری دست تک تک این زحمت کشان بی منت را می بوسم .

.

3

.

وی خطاب به حاضرین بیان کرد : در این دوره از شورا با مدیریت شهردار و دستان پرتوان مجموعه بزرگ شهرداری و سازمان های وابسته پروژه های عظیم، کارهای اساسی و زیربنایی خوبی انجام شده است .

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : شهرداری همواره مدافع حقوق پرسنل زحمت کش خود در بخش های مختلف می باشد و در قبال حق و حقوق شما عزیزان کوتاهی نخواهد کرد چرا که اعتقادمان بر این است شان و منزلت کارگران باید در همه عرصه‌ها حفظ و صیانت شود .

وی تصریح کرد : منشور کار ما اقتدار و ارتقاء جایگاه شهرداری، احترام به حق و حقوق شهروندی، توسعه، عمران و آبادانی، رفاه شهروندان و خدمت صادقانه به مردم که به عنوان ولی نعمتان ما محسوب می شوند بوده و این از بهترین مواهب و نعمات الهی است که در طول دوران زندگی یک فرد نصیب وی خواهد شد .

تورنگ در بخشی دیگری از سخنانش با بیان اینکه امیدوارم در این ایام روح خود را جلا داده باشیم و در گفتار، کردار و رفتارمان از حضرت علی (ع) الگو بگیریم افزود : خدمت رسانی به مردم وظیفه ماست و همگی باید تلاش کنیم تصمیماتی که  برای عمران و آبادانی شهر گرفته می شود برای مردم و به نفع مردم باشد که امیدواریم خدا توفیق دهد تا در این راه موفق شویم و شرمنده مردم نشویم .

وی در پایان گفت : از شهروندان عزیز می خواهم همواره در کنار خادمان خود در شورا و شهرداری به عنوان حامی و پشتوانه باشند و انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را ابراز نمایند تا شهری زیبا و آباد داشته باشیم .

.

4

img_9393

5

6

img_9473

8

9


9 + = 13

کلمات کلیدی: