شورای اسلامی شهر آمل | برگزاری جلسه کمیسیون طرح و برنامه شورای اسلامی شهر آمل با محوریت بررسی عملکرد ستاد ممیزی شهرداری
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )برگزاری جلسه کمیسیون طرح و برنامه شورای اسلامی شهر آمل با محوریت بررسی عملکرد ستاد ممیزی شهرداری

جلسه کمیسیون طرح و برنامه فوق العاده شورای اسلامی شهر آمل با حضور اعضای شورا، شهردار، معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری، مسئولین ستاد ممیزی و واحدهای حراست و فناوری اطلاعات شهرداری و پیمانکاران اجرای طرح ممیزی با محوریت بررسی عملکرد ستاد ممیزی برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، احمد محمدی در این جلسه بر اجرای دقیق پروژه ممیزی املاک به منظور به روز شدن اطلاعات مدیریت شهری و تحقق درآمدهای پایدار شهرداری تاکید کرد و گفت : پروژه ممیزی و انجام کلیه کارها بر بستر الکترونیک خواهد بود و بایستی معاونت های فنی و شهرسازی و توسعه مدیریت و منابع و واحدهای درآمد و نوسازی و فناوری اطلاعات نهایت همکاری را در اجرای این پروژه داشته باشند .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل تصریح کرد : روند اجرای پروژه ممیزی در حال حاضر کند در حال پیگیری و انجام است و باید با دقت و سرعت بیشتری اجرایی شود چرا که انجام این پروژه در راستای تحقق درآمدهای پایدار برای شهرداری بسیار حائز اهمیت بوده و کمک زیادی در جهت ساماندهی و شناسایی املاک خواهد نمود .

مسئول کمیسیون طرح و برنامه شورای اسلامی شهر آمل خاطرنشان کرد : اجرای پروژه ممیزی شهرداری متاسفانه چندین سال است که راکد مانده است و در وضعیت فعلی اقتصادی یکی از راهکارهای مناسب برای برون رفت از مشکلات و اجرای کارهای عمرانی انجام این پروژه در سریع ترین زمان ممکن است و شهرداری باید امکانات و تمهیدات لازم را برای اجرای دقیق و هرچه سریع تر این پروژه فراهم نماید .

 

 

 

 

 

 


9 + = 17

کلمات کلیدی: