شورای اسلامی شهر آمل | برگزاری جلسه کمیسیون طرح و برنامه شورای اسلامی شهر آمل در خصوص پیگیری مشکلات مدرسه جهان تربیت
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )برگزاری جلسه کمیسیون طرح و برنامه شورای اسلامی شهر آمل در خصوص پیگیری مشکلات مدرسه جهان تربیت

جلسه کمیسیون طرح و برنامه فوق العاده شورای اسلامی شهر آمل با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه، اعضای شورا، شهردار، رییس اداره آموزش و پرورش و مسئولین حقوقی شهرداری و آموزش و پرورش به منظور پیگیری مشکلات مدرسه جهان تربیت آمل برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، ذات الله زارعی با تبریک حلول ماه ربیع الاول و قدردانی از مساعدت های اعضای شورا و شهردار در رفع معضلات و مشکلات شهری بیان داشت : پیگیری های زیادی در خصوص مشکلات مدرسه جهان تربیت صورت گرفته است اما مشکلاتی وجود دارد که باید به نحو مطلوبی مدیریت شود .

 

 

رئیس شورای آموزش و پرورش و فرماندار ویژه شهرستان آمل افزود : حدود ۵۰۰ دانش آموز و خانواده هایشان چشم انتظار تصمیم گیری مناسب ما هستند و با توجه به اینکه در آستانه سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس هستیم باید هرچه سریع تر اقدامات مقتضی را برای آرامش خاطر دانش آموزان و اولیای آنان به عمل آوریم .

احمد محمدی نیز در این جلسه به اهمیت تعلیم و تربیت در نظام آموزشی اشاره کرد و گفت : شورای اسلامی شهر و شهرداری همواره در این خصوص دغدغه داشته و همان طوری که برای تاسیس پردیس پزشکی این شهر مساعدت و همکاری نموده برای رفع مشکل مدرسه جهان تربیت نیز در حد توان و جایی که منع قانونی نداشته باشد پای کار خواهد بود.

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به در پیش بودن سال تحصیلی جدید افزود : با توجه به اینکه در آستانه فرا رسیدن اول مهر هستیم و دانش آموزان این مدرسه هنوز وضعیت ثبت نامشان در این مدرسه مشخص نیست مجموعه مدیریت شهری هر کمکی که در راستای قانون برای حل مشکل این مدرسه وجود دارد آمادگی خواهد داشت .

 

 

 

 

 

 

 

 


+ 1 = 9

کلمات کلیدی: