هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | برگزاری جلسه هماهنگی شورای روابط عمومی شهرستان آمل در آستانه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


برگزاری جلسه هماهنگی شورای روابط عمومی شهرستان آمل در آستانه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

در آستانه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی جلسه هماهنگی شورای روابط عمومی شهرستان آمل جهت برگزاری آئین گرامیداشت زحمتکشان این عرصه مهم و خطیر در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، در این جلسه که با حضور رییس شورای اسلامی شهر و اعضای شورای روابط عمومی شهرستان آمل برگزار شد؛ خسرو ابراهیم زاده با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمانان در ماه مبارک رمضان گفت : امیدوارم به برکت ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر، یک ماه عبادت و بندگی خالصانه مومنان روزه دار مورد قبول درگاه الهی قرار گیرد و به عنوان توشه ای برای آخرت باشد .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه جایگاه روابط عمومی یک جایگاه رفیع است و حضور و وجود روابط عمومی ها در ادارات و سازمان ها نقش اثرگذار و سازنده ای در رشد و تعالی آنها دارد افزود : ما قدردان تلاش ها، زحمات و فعالیت های روابط عمومی هستیم و آمادگی داریم تا به نحو شایسته ای که درخور شان این عزیزان باشد از آنها تجلیل نمائیم .

وی با بیان اینکه شورای روابط عمومی برای هم گرایی و هم افزایی بین دستگاه ها ظرفیت بزرگی را در اطلاع رسانی صحیح و وسیع ایجاد می کند خاطرنشان کرد : روابط عمومی به عنوان قلب تپنده سازمان است و با شناخت و آگاهی از نیازهای مردم می تواند آن را به مدیران خود انتقال دهد و با یک ارتباط دوطرفه سبب ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین شود .

ابراهیم زاده تصریح کرد : متاسفانه برخی از ادارات به ظرفیت و اثربخشی روابط عمومی ها توجه خاصی ندارند و اگر باورمان را تغییر دهیم و منزلت و جایگاه روابط عمومی را باور داشته باشیم شاهد اثربخشی بیشتری خواهیم بود .

گفتنی است در پایان مقرر گردید همزمان با روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، آئین گرامیداشتی با حضور مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی و مدیران روابط عمومی برگزار گردد .

 

 

 

 

 


9 − 6 =

کلمات کلیدی: