هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | برگزاری اولین نشست اعضای پنجمین دوره ی شورای اسلامی شهرآمل با شورایاران محلات
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


برگزاری اولین نشست اعضای پنجمین دوره ی شورای اسلامی شهرآمل با شورایاران محلات

اولین نشست اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر آمل با شورایاران محلات در مسجد هدایت این شهر برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، در این نشست که اعضای شورا، رییس دفتر حضرت آیت ا… جوادی آملی در آمل و شورایاران محلات حضور داشتند غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه شورایاران بازوان توانمند شورا به شمار می روند بیان کرد : در دوره چهارم شورا همکاری فی مابین شورا و شورایاران یک وقفه ای ایجاد شده بود اما در این دوره با یک بازنگری جدید سعی بر این است تا از نقاط قوت این عزیزان استفاده کنیم .

وی با بیان اینکه اگر بنده کار نادرستی انجام دهم پیش خدای خود ضرر خواهم کرد افزود : بنده به تنهایی و بدون هماهنگی با همکارانم نمی توانم کاری انجام دهم بلکه من نماینده ۸ عضو دیگر شورا هستم و با هم مشکلات را پس از بررسی در جلسات شورا مصوب و برای اجرایی شدن آنها را به شهرداری ارسال می کنیم .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه شهری که بالغ بر ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد مشکلات زیادی دارد و باید دست به دست هم دهیم تا این مشکلات مرتفع شود ادامه داد : بنده به عنوان خادم شما شورایاران و مردم عزیز آمل، دست تک تک شما را می بوسم و در راه خدمت رسانی به مردم نیازمند همکاری و همت شورایاران هستیم و اعتقادم بر این است که به تنهایی نمی توان کاری انجام داد .

شفیع زاده با بیان اینکه ما باید با خدمت کردن به مردم جواب اعتماد آنها را بدهیم اذعان داشت : خدمت به مردم خود نوعی عبادت است و ما افتخار می کنیم که خدمتگزار مردم هستیم و هیچ گاه از خدمت به این مردم عزیز خسته نخواهیم شد و در هر ساعتی از شبانه روز احساس کنیم که می توانیم برای مردم مفید و مثمر ثمر باشیم در خدمت شهر و شهروندان خواهیم بود .

حجت الاسلام حسن محمودی رییس دفتر مرجع عالیقدر علامه جوادی آملی در آمل نیز در این نشست بیان کرد : اهل بیت (ع) نمونه های عینی اسلام هستند که در مهرورزی و رفع مشکلات مردم کوشش های بسیار داشتند و ما هم باید در جهت رفع مشکلات مردم که ولی نعمتان ما هستند تلاش و کوشش مضاعف داشته باشیم و یقینا وقتی حوائج مردم به سمت و سوی ما دراز شد اینها نعمت است و باید غنیمت بشماریم .

.

.

رییس دفتر مرجع عالیقدر علامه جوادی آملی در آمل تصریح کرد : طرح شورایاری طرح بسیار خوبی است و برخی از مواقع می توان بعضی از سیستم ها و گزینه ها را بومی سازی کرد که شورایاری از این جمله می باشد از طرفی با اجرای این طرح می توان بین مردم و مسئولین نیز اتحاد و همدلی ایجاد کرد چرا که اگر اتحاد نباشد شهر عاجز، مسکین و زمین گیر خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه هر گاه در قم خدمت حضرت علامه جوادی آملی می رسیدیم همیشه به اتحاد مسئولین توصیه می کردند اظهار داشت : شورایاران سفیران شورا در محلات هستند تا مشکلات محلات را رصد و پس از آن به شورا اعلام نمایند تا در جهت رفع آنها اقدام شود .

در پایان پس از معرفی شورایاران محلات به اعضای شورا، شورایاران به ارائه گزارشی از فعالیت های شورایاری و بیان مشکلات موجود در محلات پرداختند .

.

 

 

 

 


6 − 2 =

کلمات کلیدی: