هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | برگزاری آئین غبارروبی گلزار شهدای امام زاده ابراهیم (ع) آمل توسط اعضای شورا و شهردار آمل
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


برگزاری آئین غبارروبی گلزار شهدای امام زاده ابراهیم (ع) آمل توسط اعضای شورا و شهردار آمل

به مناسبت روز شهدا و پنج شنبه آخر سال، غبار روبی گلزار شهدای امام زاده ابراهیم (ع) توسط اعضای شورای اسلامی شهر آمل، شهردار، معاون اداری و مالی شهرداری، شهردار منطقه ۱ و مدیران عامل سازمان های وابسته انجام شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل ، محمد محمدی نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم اظهار داشت : یاد و خاطره شهدا خود انگیزه ای است تا با همدلی خدمات ارزنده تری به مردم ارائه دهیم زیرا آنان از جان و مال خود گذشتند تا ایران ما در امنیت، پله های ترقی، پیشرفت و توسعه را یکی پس از دیگری طی کند .

وی با تقدیر از پرسنل شهرداری آمل بابت خدمات ارزنده به شهروندان گفت : روحیه خدمت رسانی در مجموعه شهرداری آمل کم نظیر است و با توجه به وجود همه مشکلات اقتصادی عاشقانه وظیفه خود را انجام دادند .

نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل در پایان ابراز امیدواری کرد انشاءالله بتوانیم در سال ۹۷ در سایه همدلی خدمات مفیدی مانند همیشه به شهروندان ارائه نمائیم .

احمد امیر سلیمانی شهردار آمل نیز در این آئین با بیان اینکه شهدا عزت کشور و نظام ما هستند و نیت و رفتار شهدا باید الگوی همه ما در خدمات رسانی به شهروندان قرار گیرد گفت : با توجه به اینکه در سال ۹۶ در بدترین وضعیت اقتصادی قرار داشتیم، تعهد خود دانستیم تا حق و حقوق پرسنل تا پایان سال پرداخت شود زیرا پرسنل شهرداری با تاسی از فداکاری های شهدا در خدمات رسانی به مردم پیش قدم بوده و خواهند بود .

شهردار آمل خاطر نشان کرد : امید است در سال ۹۷ با افزایش خدمات شهرداری به شهروندان فهیم آملی رضایت بخشی عمومی در سطح شهر نیز افزایش یابد .

.

 

 

 


× 1 = 7

کلمات کلیدی: