هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | برگزاری آئین افتتاح سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


برگزاری آئین افتتاح سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل

آئین افتتاح سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه، اعضای شورای اسلامی شهر دوره های چهارم و پنجم، شهردار آمل، حسین شمس مربی سابق تیم ملی فوتسال ایران، مدیران عامل سازمان های وابسته، روسای ادارات و نهادها، جانبازان و ایثارگران، خانواده های معظم شهدا و شهدای مدافع حرم، قهرمانان، مربیان ورزش، ورزشکاران و هنرمندان آملی در سرای مهر شهرداری برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در این آئین ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و بزرگداشت روز زن گفت : ۲۲ اسفند ماه روز شهدا را در پیش داریم، انشاءا… به برکت خون شهدای گرانقدر امانت دار خوبی باشیم و بتوانیم راه آنها را ادامه دهیم .

..

.

وی با بیان اینکه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برخلاف برخی از سازمان های شهرداری یک سازمان نرم افزاری است تصریح کرد : افتتاح این سازمان اولین تجربه شهرداری است که در دوره چهارم شورا به تصویب رسید و به دنبال آن مورد تایید کمیته انطباق فرمانداری واقع شد و پس از طی مراحل اداری در وزارت کشور سرانجام تصویب و ابلاغ شد که امروز شاهد افتتاح آن هستیم و امیدورم این سازمان در کانالی که مشخص شده ادامه مسیر دهد و در جهت هم افزایی با سایر سازمان ها عملکرد خوبی داشته باشد .

شهردار آمل از در اختیار قرار دادن سالن سرای مهر شهرداری به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی خبر داد و گفت : حدود ۲ میلیارد تومان جهت خرید بناهای تاریخی در محله های قدیمی آمل اعتبار در نظر گرفتیم که ترمیم و مرمت خواهد شد، همچنین سالن های ورزشی کوثر (بانوان) و غدیر نیز به این سازمان واگذار شده است .

امیرسلیمانی خاطرنشان کرد : برای این مجموعه در سال ۹۷ طرح توسعه اماکن ورزشی را در دستور کار خواهیم داشت و مدیر عامل این سازمان باید در همه حوزه ها اعم از ورزشی، اجتماعی و فرهنگی رفتار یکسان داشته باشد تا بتوانیم نیازها و ذائقه همه عزیزان را شیرین کنیم .

هاشم جمشید پناه سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل نیز در این آئین با بیان این که واژه های فرهنگ و هنر امروز در کنار هم تلفیق شده بیان کرد : قرار نیست امروز کار فرهنگی جدیدی بنا کنیم چرا که آمل غنی از فرهنگ و هنر است و ما می خواهیم غبار آن را کنار بزنیم و مسیر را شفاف کنیم تا جوانان ما به قدمت ورزش، فرهنگ و هنر شهر خود پی ببرند و برای اعتلای آن تلاش و کوشش نمایند .

.

.

وی با بیان اینکه آمل دارای فرهنگ بسیار غنی می باشد افزود : سازمان ما می خواهد همدلی بین اصحابی ایجاد کند که کمی با هم فاصله داشتند و هدف و شعار ما در این سازمان ایجاد نشاط، سلامتی، شور و شادابی در جامعه است .

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل با بیان اینکه شهروندان خوب ما لیاقت دارند که ما خدمتگزار آنها باشیم ادامه داد : تقاضا دارم همه کمک کنند، دست در دست هم دهیم تا این فرهنگ غنی شهروندی که داریم را بروز رسانی کنیم و کار خوبی که در آمل شروع شده را به سرانجام برسانیم .

.

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 


3 × 8 =

کلمات کلیدی: