هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | بررسی طرح پیشنهادی طرح جامع شهر آمل در کمیسیون فنی و شهرسازی شورای اسلامی شهر آمل
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


بررسی طرح پیشنهادی طرح جامع شهر آمل در کمیسیون فنی و شهرسازی شورای اسلامی شهر آمل

جلسه کمیسیون فنی و شهرسازی شورای اسلامی شهر آمل، با حضور رییس و اعضای شورا، معاون فنی و شهرسازی شهرداری و مدیران شهرداری منطقه ۱ و ۲ با محوریت بررسی طرح پیشنهادی طرح تجدید نظر طرح جامع آمل برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، فرزین محمودی پاتی در این جلسه با اشاره به اهمیت طرح جامع شهری و روند مطالعات آن گفت : محدوده قانونی شهر، کاربری ها و شبکه معابر اصلی شهر، سه محور کلیدی این طرح است که بایستی مد نظر قرار گیرد .

مسئول کمیسیون فنی و شهرسازی شورای اسلامی شهر آمل با تاکید بر اینکه در طرح جامع باید تمامی جوانب در حوزه های مختلف مد نظر قرار گیرد و پیشنهادات ارائه شده توسط مشاور طرح را نه رد می کنیم و نه تایید افزود : متاسفانه در حال حاضر مشکلات زیادی بر طرح پیشنهادی طرح جامع شهر آمل وارد است و سعی داریم با برگزاری جلسات کارشناسی، نقطه به نقطه طرح پیشنهادی مشاور را بررسی کنیم تا دورنمای خوبی برای شهر ببینیم .

وی با بیان اینکه طرح جامع به عنوان مهمترین توسعه سند شهری محسوب می شود تصریح کرد :  متاسفانه علی رغم پیگیری ها و برگزاری جلسات در استان و تبیین مشکلات طرح جامع، در ارائه ضوابط پیشنهادی، اشکالات ارائه شده قبلی همچنان در طرح پیشنهادی به چشم می خورد که پس از بررسی، ایرادات کلی طرح جامع را به اداره کل راه و شهرسازی اعلام خواهیم کرد تا نسبت به رفع آنها اقدام گردد .

محمودی پاتی با اشاره به اینکه سال هاست که شهروندان آملی منتظر تهیه طرح جامع جدید شهر آمل به عنوان یک سند بالادستی و نقشه راه بوده اند اذعان داشت : متاسفانه روند تهیه طرح از سوی اداره کل راه و شهرسازی و مشاور تهیه طرح بسیار کند و غیر قابل قبول پیش رفته که این امر موجب سرگردانی و معطلی شهروندان عزیز خواهد شد .

 

 

 

 

 


1 × = 7

کلمات کلیدی: