هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | بازدید میدانی اعضای کمیته تخصصی ترافیک و حمل و نقل شهری شورا از طرح مسیر ویژه دوچرخه محدوده بلوار امام خمینی (ره) – طالقانی
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


بازدید میدانی اعضای کمیته تخصصی ترافیک و حمل و نقل شهری شورا از طرح مسیر ویژه دوچرخه محدوده بلوار امام خمینی (ره) – طالقانی

فرشید لیتکوهی نائب رییس شورا و رییس کمیسیون فنی شورا، فرزین محمودی پاتی عضو شورا، نماینده پلیس راهور، کارشناس واحد فنی و نظارت شهرداری و دیگر اعضای کمیته تخصصی ترافیک و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر آمل از محدوده بلوار امام خمینی (ره) – طالقانی جهت مناسب سازی برای دوچرخه سواری بازدید کردند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، فرشید لیتکوهی در این بازدید با بیان اینکه فرهنگ سازی استفاده از دوچرخه علاوه بر کاهش ترافیک، در رفع آلودگی هوای شهرها نیز موثر می باشد گفت : دوچرخه سواری ورزشی است که برای رفع مشکل کم تحرکی شهروندان بسیار مفید است و گسترش این فرهنگ افزایش نشاط و سلامت آنان را به همراه خواهد داشت .

نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : در این بازدید مسیر فوق الذکر از لحاظ فنی و ترافیکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد مسیر ویژه دوچرخه به عرض ۳ متر در مسیر سواره رو موجود با ایجاد جداکننده های مناسب احداث گردد .

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل تصریح کرد : در حال حاضر طرح این موضوع توسط شرکت طرح و اندیشه خزر تهیه گردیده و پس از تصویب اعضای شورا و تائید در شورای ترافیک شهرستان این طرح به عنوان پایلوت آغاز می شود و پس از آن این رینگ ادامه خواهد یافت .

وی خاطرنشان کرد : پلیس راهنمایی کاملا با این طرح موافق است اما دغدغه هایی هم برای اجرای این طرح دارد که باید از سوی شهرداری رفع گردد .

فرزین محمودی پاتی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این بازدید با بیان اینکه برای اجرای مسیر ویژه دوچرخه شاید با مخالفت ها و مشکلاتی روبرو شویم اما مطمئنا اجرای این طرح در کاهش ترافیک بسیار موثر خواهد بود گفت : ایجاد مسیر های ویژه دوچرخه در سطح شهر با جدیت دنبال می شود و سعی مان بر این است تا موانع موجود برای اجرای این طرح در سطح شهر رفع شود .

وی افزود : در سال های گذشته چندان به این مسئله توجه نشده و اولویت با تردد وسایل نقلیه بوده است اما در ضرورت و اهمیت این موضوع شک و ابهامی وجود ندارد .

 

 

 


4 − = 3

کلمات کلیدی: