شورای اسلامی شهر آمل | بازدید مسئول خدمات و بهداشت شورای اسلامی شهر آمل و مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری از محل نگهداری سگ های بلاصاحب
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)بازدید مسئول خدمات و بهداشت شورای اسلامی شهر آمل و مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری از محل نگهداری سگ های بلاصاحب

مسئول کمیسیون خدمات و بهداشت شورای اسلامی شهر آمل باتفاق مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری از محل نگهداری سگ های بلاصاحب بازدید و از نزدیک روند رسیدگی به این محل را بررسی نمودند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، محسن صلواتی در این بازدید با بیان اینکه با اعلام نارضایتی های عمومی، شهرداری اقدام به ساخت این مکان ویژه نگهداری سگ های بلاصاحب نموده است گفت : افزایش سگ های بلاصاحب در سطح شهر آسایش و امنیت شهروندان را به خطر می اندازد از طرفی از جنبه بهداشتی نیز مشکلات زیادی ایجاد خواهد شد و تلاش می کنیم تا با ساماندهی این حیوانات، مشکلات این بخش به حداقل برسد.

مسئول کمیسیون خدمات و بهداشت شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه با توجه به پیگیری های شهروندان جهت جلوگیری از شیوع بیماری های مشترک بین انسان و حیوان، خطر حمله و گاز گرفتن، ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان و همچنین آلوده کردن محیط، نسبت به زنده گیری و انتقال سگ های بلاصاحب به این محل اقدام می گردد افزود : محل نگهداری سگ های بلاصاحب در منطقه پاساکش واقع می باشد که ساختمان کلینیک جهت جراحی و عقیم سازی، اتاق شست و شو، نگهبانی و فنس کشی داخل محوطه انجام شده و دو سالن جدید نیز در حال احداث می باشد .

وی با بیان اینکه متاسفانه برخی از شهرهای مجاور سگ های بلاصاحب داخل شهرشان را جمع آوری و در شهر آمل رها می کنند که از مراجع قضایی نیز این موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا برای متخلفین جریمه در نظر گرفته شود ادامه داد : در روند اجرای این کار در مرحله اول عقیم سازی سگ های ماده در دستور کار قرار دارد که پس از تهیه تجهیزات و ملزومات لازم با همکاری مردم و سایر نهادهای ذیربط این کار اجرایی خواهد شد .

عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل اظهار داشت : محوطه سازی و کاشت درخت در این سایت و خیابان منتهی به آن نیز انجام شده و دستورات لازم جهت سم پاشی و آهک پاشی مستمر محوطه داده شده است .

 

 

 

 

 

 

 

 


3 + = 8

کلمات کلیدی: