هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | بازدید اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل از سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


بازدید اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل از سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با حضور در سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری، با ریاست و کارکنان این سازمان دیدار و گفتگو کردند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا در این بازدید بر تسریع رسیدگی به امورات شهروندان و پیگیری مطالبات آنان در حوزه مدیریت شهری تاکید کرد و گفت : یکی از دغدغه های مهم شورای دوره ششم، ساماندهی دستفروشان و مشاغل مزاحم می باشد و قطعا فعالیت این سازمان می تواند در جهت رفع بسیاری از مشکلات شهری در حوزه مشاغل شهری تاثیر بسزایی در بهبود وضعیت سیما و منظر شهری و رفع مشکلات ترافیکی در معابر شهری داشته باشد .

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : شورا و شهرداری نهایت تلاش خود را خواهد نمود تا از طریق تعامل و مشارکت در جهت رسیدن به این هدف و جلب رضایت شهروندان عزیز گام های موثری بردارد .

مسلم مکاری نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل با تاکید بر ضرورت ساماندهی مشاغل شهری بیان داشت: ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و عملکرد صحیح از وظایف ذاتی مدیریت شهری می باشد .

نماینده شورا در سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل تصریح کرد : سازمان مشاغل شهری باید در زمینه ساماندهی مشاغل شهری، بازار روزها و دکه های سطح شهر اقدام مطالعاتی انجام دهد و با اتخاذ راهکارهای عملی این اقدام مهم را در اولویت برنامه های کاری خود قرار دهد .

علی داودی شهردار آمل نیز در این بازدید گفت : بسیاری از مشاغل شهری به دلیل عدم ساماندهی مناسب و وجود صنوف مزاحم در سطح شهر همواره مشکلات فراوانی برای شهروندان بوجود آورده است که امیدوارم با برنامه ریزی دقیق و اصولی بتوانیم در جهت رفع این معضل اقدامات اساسی انجام دهیم .

در پایان مهدی میرزاپور رییس سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و خدمات سازمان، به بیان مسائل و مشکلات پرداخت و پیشنهاد تشکیل هیأت امنای بازار داد که مورد تائید اعضای شورا و شهردار قرار گرفت .

 

 

 

 

 

 


9 − 6 =

کلمات کلیدی: