هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه های شهرداری آمل
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه های شهرداری آمل

فرشید لیتکوهی رییس کمیسیون فنی، فردوس قربانی دبیر هیئت رییسه و جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل به همراه علیرضا موسوی سرپرست سازمان عمران و نجف مسعودزاده مسئول واحد فنی و عمرانی شهرداری تعدادی از پروژه های مهم شهرداری آمل را بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی این پروژه ها قرار گرفتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، پروژه های احداث فونداسیون دومین پل عابر مکانیزه جنب میدان شمع در خیابان امام رضا (ع)، پیاده روسازی خیابان امام رضا (ع) حد فاصل میدان میرحیدر آملی تا میدان هزارسنگر، احداث پارک ۶۶۹۳ متری در فاز اول شهرک مروارید، اجرای قطعه پایانی خیابان ۲۴ متری راه و شهرسازی، احداث ایستگاه شماره ۶ آتش نشانی  و احداث ساختمان جدید آرامستان در بهشت امام زاده عبدا… (ع) از برنامه های مورد بازدید اعضای شورا بود .

فرشید لیتکوهی رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل در جریان این بازدید با بیان اینکه در حال حاضر شهرداری پروژه های مهمی در دست اجرا دارد که تکمیل آنها اولویت برنامه های این شورا می باشد بیان کرد : بالا بردن کیفیت اجرای پروژه ها جهت افزایش طول عمر مفید پروژه ها برای اعضای شورا دارای اهمیت می باشد .

وی افزود : خواهش و تاکید بنده و همکارانم در شورای اسلامی شهر از واحد فنی و عمرانی شهرداری و سازمان عمران این است که حساسیت های فنی و اجرایی را مقدم بر زمان بندی بهره برداری در نظر بگیرند .

رییس کمیسیون فنی شورا با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲ هزار متر مربع همسطح سازی و پیاده روسازی در خیابان نور و خیابان امام رضا (ع) حد فاصل میدان میرحیدر آملی تا میدان هزارسنگر در حال اجرا می باشد ادامه داد : در پیاده روسازی و همسطح سازی خیابان ها آنچه که مقررات شهرسازی مجاب می کند باید رعایت شود .

لیتکوهی نقش ناظران پروژه ها را بسیار مهم برشمرد و گفت : جدول سازی ها و تمهیدات هدایت آب های سطحی در خیابان ۲۴ متری راه و شهرسازی باید مطابق با شرایط اقلیمی مازندران رعایت شود .

وی در بررسی دقیق ساختمان جدید آرامستان واقع در بهشت امامزاده عبدالله (ع) به کیفی سازی ساختمان ها تاکید کرد و گفت : با راه اندازی شیوه جدید خدمات رسانی سازمان آرامستان، مردم آمل خدمات بیشتر و بهتری را شاهد خواهند بود .

جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این بازدید با بیان اینکه مشارکت شهروندان در گرو خدمات رفاهی بیشتر است بیان کرد : احداث پارک در شهرک مروارید با امکانات جدید جلب رضایت عمومی را به همراه خواهد داشت و خوشبختانه شهرداری آمل علیرغم مشکلات اقتصادی که با آن دست و پنجه نرم می کند اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده که این نشان از مدیریت توانمند مجموعه است .

وی هدف شورای اسلامی شهر را تلاش برای رفع مشکلات و کمک به پیشرفت پروژه های عمرانی بیان کرد و افزود : نظارت مداوم شورای اسلامی شهر بر پروژه ها در کنار انگیزه و تخصص نیروهای شهرداری آمل مسیر مطلوب فنی و رضایتمندی شهری را موجب خواهد شد .

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


8 × = 72

کلمات کلیدی: