هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | بازدید اعضای شورای اسلامی شهر آمل از اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


بازدید اعضای شورای اسلامی شهر آمل از اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر

اعضای شورای اسلامی شهر آمل با حضور در سالن ورزشی فرهنگ شهر آمل، از اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان برای شرکت در مسابقات جهانی آلمان بازدید و با بازیکنان و کادر فنی گفتگو کردند .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، محمد محمدی در این بازدید با بیان اینکه ورزش یکی از تاکیدات ائمه اطهار (ع) است که برای سلامتی جسم و روان توصیه شده و از جایگاه ویژه ای برخوردار است گفت : افتخار می کنیم که در خدمت شما خوبان هستیم و امیدوارم میزبان خوبی برای شما باشیم .

نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : انشاءا… در مسابقات آتی که در پیش دارید در سایه الطاف الهی و همت و تلاش خود و کادر فنی بتوانید با درخشش و کسب عنوان قهرمانی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز دربیاورید .

خسرو ابراهیم زاده نیز در این بازدید ضمن خوش آمدگویی و قدردانی از بازیکنان و کادر فنی تیم ملی بسکتبال با ویلچر گفت : بسیار خوشحالیم که این دوره از اردو را در شهر آمل برگزار می کنید و امیدوارم در این مدت زمان با تمرینات بسیار خوبی که انجام می دهید با تصمیمات و تدارکاتی که کادر فنی در نظر خواهد گرفت به آمادگی لازم برای حضور و کسب نتایج خوب در مسابقات جهانی آلمان برسید و برای ایران عزیز افتخار آفرینی کنید .

وی با بیان اینکه امروز این عزیزان با نداشته ها در حال تمرین کردن هستند در حالی که رقبای ایران بهترین امکانات را از نظر سخت افزاری، امکانات و بازی های تدارکاتی دارند افزود : افتخار می کنیم در این چند سالی که در خدمت شهروندان هستیم قدم کوچکی برای جانبازان، معلولین و بسکتبال با ویلچر برداشتیم و اعتقادم بر این است که خدمت کردن به این مجموعه لیاقت می خواهد و بارها و بارها بیان کردم که شما نداشته ها را به داشته ها تبدیل کردید و با جان و دل بازی کردید .

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه الحمدا… نگاه اعضای شورا نگاه ورزشی است خاطرنشان کرد : با تشکیل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری انشاءا… در سال جاری حمایت های بیشتری از ورزش شهر و تیم بسکتبال با ویلچر خواهد شد .

.

 

 

 

 

 

 

 


+ 2 = 7

کلمات کلیدی: