هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | ایراندوست مسئول کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا : اجرای سیستم هوشمند اشتراک دوچرخه در دستور کار قرار دارد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


ایراندوست مسئول کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا : اجرای سیستم هوشمند اشتراک دوچرخه در دستور کار قرار دارد

جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر آمل، با حضور اعضای شورا، معاون فنی و شهرسازی شهرداری، مدیر عامل سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری، مسئول واحد طراحی و نظارت شهرداری، کارشناس ترافیک شهرداری، نماینده پلیس راهور و دیگر اعضای این کمیسیون برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، علیرضا ایراندوست در این جلسه اظهار داشت : دستور کار این جلسه اصلاح هندسی تقاطع بلوار آزادگان با پل پنجم، چراغ دار کردن تقاطع بلوار کارگر با بلوار آیت ا… میرزا هاشم آملی و بازنگری تقاطع فجر است .
مسئول کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه از جلسه گذشته تا به حال بیشترین موضوعی که به ما مراجعه شده ترافیک هسته مرکزی شهر بوده است افزود : باید تمهیدات ویژه ای در خصوص پارک های حاشیه ای داشته باشیم و با همکاری پلیس راهور نسبت به کاهش ترافیک ناشی از آن اقدام کنیم .
وی با بیان اینکه مطالعات امکان سنجی و اولویت بندی مسیرهای دوچرخه سطح شهر در سال های قبل انجام شده است و اجرای طرح مسیر دوچرخه برای بلوار شهید بهشتی نیز بعد از اخذ مصوبه در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون در دست مطالعه و برآورد می باشد تصریح کرد : اجرای سیستم هوشمند اشتراک دوچرخه برای جابجایی سریع و قابل انعطاف برای مسافت های کوتاه طرحی است که در برخی از شهرها اجرایی شده و می توان با اجرای این طرح شور، نشاط و سلامت اجتماعی شهروندان و زیبایی منظر شهری را افزایش داد .
ایراندوست خاطرنشان کرد : در این جلسه پیرامون مشکلات و گره های ترافیکی هسته مرکزی شهر پیشنهاداتی ارائه گردید و مقرر شد در راستای ساماندهی خطوط تاکسی و افزایش درآمد رانندگان تاکسی نسبت به اخذ مشاور جهت بررسی و ارائه طرح اقدام گردد .
مسئول کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا گفت : برای مطالعات ساماندهی پارکینگ حاشیه ای مقرر شد بصورت مجزا در قالب یک پروژه با انتخاب مشاور اقدام گردد .

 

 

 

 

 


4 × = 16

کلمات کلیدی: