هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | ایراندوست مسئول کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر آمل : باید به سمتی برویم که با سیستم های هوشمند ترافیک را کنترل کنیم
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


ایراندوست مسئول کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر آمل : باید به سمتی برویم که با سیستم های هوشمند ترافیک را کنترل کنیم

جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر آمل با حضور اعضای شورا، رییس و کارشناس پلیس راهور، مسئول واحد فنی و نظارت شهرداری، کارشناس ترافیک شهرداری و دیگر اعضای این کمیسیون با محوریت اصلاح هندسی تقاطع بلوار آزادگان با پل پنجم برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرآمل، علیرضا ایراندوست در این جلسه گفت : هدف ما در ترافیک این است که مردم آسیب نبینند، هدف ما حفظ جان مردم است تا کمترین آسیب را ببینند .

مسئول کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر آمل افزود : روشی که امروزه در دنیا بیشتر به آن اهمیت داده می شود مدیریت کنترل ترافیک یا طرح هایی تحت عنوان ساماندهی ترافیک است و باید با استفاده از امکانات و شرایط موجود تغییراتی ایجاد کنیم که نظم، ایمنی و کاهش زمان سفر را به دنبال داشته باشد و مردم تغییرات و شرایط اثربخش را لمس کنند .

وی با بیان اینکه باید به سمتی برویم که با سیستم های هوشمند، ترافیک را کنترل کنیم اذعان داشت : یکی  از راههای مدیریت کنترل ترافیک، سیستم های هوشمند ثبت تخلفات است و خوشبختانه در شهر آمل زیرساخت های آن مهیا و حتی مرکز مانیتورینگ نیز احداث شده و پیگیر هستیم تا این کار به نتیجه برسد .

در پایان طرح اولیه اصلاح هندسی تقاطع بلوار آزادگان با پل پنجم تائید و مقرر شد چراغ دار کردن تقاطع کلاکسر با بلوار آیت ا… میرزاهاشم آملی و بازنگری و اصلاح ساختار هندسی تقاطع فجر در جلسه آینده در دستور کار قرار گیرد .

 

 

 

 

 

 

 


7 × = 42

کلمات کلیدی: