هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | اولین نشست شهردار جدید آمل با اعضای شورای اسلامی شهر
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


اولین نشست شهردار جدید آمل با اعضای شورای اسلامی شهر

پس از آئین تودیع و معارفه شهردار آمل و معرفی سید حمید هاشمی به عنوان شهردار جدید آمل عصر روز شنبه ۹۸/۹/۹ اولین نشست شورانشینان با شهردار آمل برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، در این نشست که با حضور اعضای شورا، شهردار، معاونین شهردار، مدیران مناطق ۱ و ۲ و مدیران عامل سازمان های وابسته به شهرداری آمل در جلسه علنی شورا برگزار شد خسرو ابراهیم زاده ضمن خیر مقدم به مهندس هاشمی شهردار جدید آمل که رسما مسئولیت خدمت به شهروندان را در شهرداری از روز پنجشنبه ۷ آذر به عهده گرفتند اظهار داشت : انشاءا… با وحدت و همدلی که بین شورا، شهردار، سازمان ها و ارکان شهری و همراهی، حمایت و مشارکت شهروندان در زمان مسئولیتی که بر عهده شهردار و همکارانم در شورا است بتوانیم گام های موثری برداریم و منشا خیر و برکت باشیم .

.

.

رییس شورای اسلامی شهر آمل ضمن تبریک هفته بهزیستی گفت : بخش اعظمی از جامعه ما دارای معلولیت های مختلفی هستند و همه ما وظیفه داریم تمام خواسته های این عزیزان را در چارچوب قانونی که بر عهده شهرداری است انجام دهیم و امیدوارم بتوانیم در ۲۲ بهمن سالجاری پارک معلولان را در امت آباد افتتاح نمائیم  و شرایط بهتری را برای این قشر انجام دهیم .

وی ضمن قدردانی از علی محمد مقدس و دوست محمد کوهستانی که در مدت ۷ ماه مسئولیت سرپرستی شهرداری را به عهده داشتند افزود : قطار خدمت همیشه در بدنه شهرداری ادامه داشته و الحمدا… در مدت زمان سرپرستی این عزیزان توقفی در این امور نداشتیم و امروز سکان رهبری مجموعه شهرداری در دست مهندس هاشمی است و شهرداری آمل با توجه به سیاست ها و عمل گرایی شهردار و استفاده از نیروها و مدیران جوان شهرداری که می توانند شبانه روز کار کنند امیدوارم بتوانیم در زمان باقی مانده قولی که به مردم دادیم عملی کنیم .

ابراهیم زاده با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴۱۰ نیرو در شهرداری و سازمان های وابسته مشغول به کار هستند و برای پرداخت حقوق و مزایای این پرسنل ماهانه مبلغ ۹ میلیارد تومان باید پرداخت کنیم و این موضوع باید در دستور کار جدی شهردار باشد تصریح کرد : جابجایی و ساماندهی تمامی نیروهای حجمی که از سازمان های فضای سبز و پسماند وارد سیستم های اداری مجموعه شهرداری شدند اولین خواسته شورانشینان است .

وی خواستار پیگیری جدی وصول مطالبات شهرداری شد و بیان داشت : موضوع مهم دیگری که شهرداری ها در این وضعیت اقتصادی می توانند از آن بهره مند شوند بحث بازآفرینی است، شهر آمل دارای ۵۲ هکتار بافت فرسوده می باشد و در بحث بازآفرینی شهری می توان با توجه به این شرایط از ظرفیت ها و اعتبارات ملی استفاده کرد .

رییس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد : چند پروژه ای که حاصل تلاش شورانشینان از سالیان سال تا به امروز بوده و امروز در حال نتیجه دادن و بهره برداری است از جمله بحث مدیریت پسماند است که مقرر شد شرکت آتوین برآورد را تا پنجم آذرماه ماه سالجاری به وزارت کشور اعلام کند تا عملیات اجرایی آن آغاز شود و باید این موضوع جدی گرفته شود و هر جا که نیاز باشد اعضای شورا هم حضور خواهند یافت .

وی به ساماندهی بستر رودخانه هراز و ۲۴ متری جاده سلامت اشاره کرد و افزود : بحث ممیزی باید در دستور کار اصلی مجموعه شهرداری قرار گیرد تا بتوانیم این مسیر را هدایت کنیم .

ابراهیم زاده تاکید کرد : یکی دیگر از خواسته های شورانشینان ارتباط با مسئولین شهرستان خصوصا نماینده مجلس، فرماندار ویژه، ارکان شهری و تعامل با مدیران استانی و ارتباط با وزارتخانه ها می باشد .

غلامحسین شفیع زاده نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این نشست رمز موفقیت و تعالی هر جامعه ای را وحدت و همدلی و همزبانی بیان داشت و گفت : انجام هر کار و خدمتی از سوی شهرداری به عنوان عملکردی برای نظام تلقی می شود و شایسته است که شورا، شهردار و کارکنان مجموعه شهرداری و سازمان های وابسته با وحدت رویه پروژه های مختلف عمرانی را چنان به سرانجام برسانند که موجبات رفاه، آسایش و امنیت اجتماعی، اقتصادی و روانی را برای مردم فراهم نمایند .

.

.

سید حمید هاشمی با بیان اینکه آمل شهر علامتین حسن زاده و جوادی آملی که مایه افتخار جهان تشیع هستند و این شهر را بواسطه حضور علما و بزرگان دینی می شناسند اظهار داشت : شهر آمل به عنوان دروازه ورودی استان مازندران از ظرفیت ها و پتانسیل بالایی در سطح ملی و استانی برخوردار بوده و نخبگان زیادی در همه زمینه ها دارد و از این ظرفیت ها استفاده خواهیم نمود البته درب شهرداری هم به روی همه نخبگان باز می باشد .

.

.

وی با بیان اینکه ظرفیتی ایجاد نخواهد شد مگر با همت و تلاش همکارانم در مجموعه شهرداری و حمایت اعضای شورا افزود : نیروهای انسانی بسیار خوبی در مجموعه شهرداری وجود دارند؛ دوستانی که همراه هستند و دوندگی خوبی دارند می توانند کار کنند و دوستانی که نمی توانند با این تیم کار کنند جایشان را به عزیز دیگری بدهند تا بتوانیم در کنار هم با وحدت و همدلی کار کنیم و قولی که به مردم آمل دادیم را عملی کنیم و شهر آمل را به جایگاهی که لازمه آن است برسانیم .

شهردار آمل با تاکید بر اینکه بنده در کنار ۹ عضو شورا به عنوان ید واحدی هستیم گفت : بسته های فرهنگی در تمام برنامه های عمرانی شهرداری دیده خواهد شد چرا که این دو مکمل هم هستند و در بودجه سال ۹۹ حتما توجه ویژه ای به این مهم خواهد شد .

در این نسشت اعضای شورای اسلامی شهر همگی بر وحدت و همراهی با شهردار و مجموعه شهرداری تاکید داشتند .

.
× 4 = 16

کلمات کلیدی: