شورای اسلامی شهر آمل | اولین جلسه کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)اولین جلسه کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد

اولین جلسه کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر آمل با حضور اعضای شورا، معاونین شهردار، مدیران مناطق شهرداری، مدیران عامل سازمان های وابسته و برخی از مسئولین دوایر شهرداری برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، مسلم مکاری در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت : ایده جدیدی در کمیسیون های شورا به نام کمیسیون نظارت و حقوقی ایجاد شده است و امیدوارم با سعی و همت و تلاش در کنار هم بتوانیم به عنوان یک خدمتگزار برای خدمت رسانی صادقانه به مردم گام های خوبی برداریم .

 

 

رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر آمل ضمن استقبال از نظرات و پیشنهادات اعضای حاضر در جلسه برای کارآیی هرچه بهتر این کمیسیون خواستار ارائه گزارش ماهانه حوزه های مختلف شهرداری به شورا شد و افزود : گزارش قراردادهای سازمان ها و امور جاریه، بررسی امکانات و تجهیزات سازمان ها، میزان تحقق بودجه، میزان تخصیص و حتی اصلاح بودجه، پیگیری موانع و تحقق پروژه ها، حذف یا کاهش بروکراسی اداری، پیگیری مصوبات شورا، بررسی، تحلیل و آسیب شناسی سازمان و پاسخگویی به اعتراضات مردم نسبت به سازمان از جمله موارد قابل طرح در این کمیسیون می باشد .

وی با بیان اینکه هدف ما همواره کمک به مدیریت شهری و اجرای برنامه ها به بهترین شکل ممکن است ادامه داد : ما در نظر داریم یک بازمهندسی در شهرداری و سازمان های تابعه ایجاد کنیم و انتظار داریم در این راستا همه پای کار باشند و پیشنهادات و ایده های خود را اعلام نمایند .

احمد محمدی رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه ما قسم یاد کردیم امانتی که مردم به دست ما سپردند و به ما اعتماد کردند، خیانت نکینم و در راستای منافع شهر و شهروندان گام برداریم بیان داشت : هدف ما کارشکنی و سنگ اندازی نیست، ما می خواهیم با تعامل، همفکری و هم افزایی مسائل و مشکلات را حل و خدمات درخور شان به مردم فهیم شهر هزارسنگر ارائه نمائیم تا رضایت مندی شهروندان را به دنبال داشته باشیم .

 

 

 

 

پ

 


8 × 1 =

کلمات کلیدی: