هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | ادامه بررسی متمم بودجه سال 99 شهرداری آمل در جلسه رسمی فوق العاده شورا
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


ادامه بررسی متمم بودجه سال ۹۹ شهرداری آمل در جلسه رسمی فوق العاده شورا

جلسه رسمی فوق العاده شورای اسلامی شهر آمل صبح روز دوشنبه ۹۹/۸/۱۲ با حضور اعضای شورا، شهردار آمل، روسای امور مالی و درآمد شهرداری به منظور ادامه بررسی متمم بودجه سال ۹۹ شهرداری در سالن اجتماعات شورا برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، خسرو ابراهیم زاده در این جلسه ضمن تبریک هفته وحدت، میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) و همچنین گرامیداشت روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکای جهانخوار گفت : متمم بودجه اهمیت بسیار زیادی از اصل بودجه دارد و در متمم بودجه مشخص می شود که کدام پروژه انجام و کدام نادیده گرفته شده و شهرداری توانسته تا چه اندازه بر اساس بودجه مصوب شده حرکت کند .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : به دلیل اهمیت موضوع، این امر در اولویت اول کاری شورا می باشد که به همین منظور جلسات متوالی متعددی برگزار خواهیم نمود تا متمم بودجه سال ۹۹ شهرداری با بررسی تمام جوانب برای توسعه، عمران و آبادانی شهر به تصویب کلیه همکارانم در شورا برسد .

وی تصریح کرد : یکی از دغدغه های شورانشینان در وضعیت کنونی موضوع رکود اقتصادی حاکم بر کشور است که امیدواریم شهرداری با برنامه های راهبردی بتواند در اجرای طرح های نیمه تمام و پروژهای عمرانی جدید موفق عمل کند .

 

 

 

 

 


× 4 = 32

کلمات کلیدی: