شورای اسلامی شهر آمل | آئین تجلیل شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل از کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال کاله مازندران در پی درخشش در لیگ برتر کشور
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


آئین تجلیل شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل از کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال کاله مازندران در پی درخشش در لیگ برتر کشور

آئین تجلیل شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل از کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال کاله مازندران در پی درخشش در لیگ برتر والیبال کشور برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، محمد محمدی رئیس شورای اسلامی شهر آمل ضمن خسته نباشید به کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال کاله مازندران اظهار داشت : آفرین بر غیرت و شرف شما، واقعا مردم آمل را بعد از یکی دو سال شاد کردید، خودم در سالن بودم و از نزدیک می دیدم که مردم آمل با چه ذوقی بازی ها را تماشا می کردند.

وی ضمن اظهار امیدواری برای کسب عنوان سومی تیم والیبال کاله در لیگ برتر کشور در سالجاری افزود : امیدوارم کلیه مسئولین آمل و همه کسانی که به این تیم عرقی دارند همت کنند و این تیم را برای سال آینده یک تیم فوق العاده کنند تا یک بار دیگر شاهد قهرمانی تیم والیبال کاله در لیگ برتر و آسیا باشیم .

رئیس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه بار دیگر با همت شما تیم کاله فراتر از انتظار ظاهر شد تاکید کرد : غیرت بازیکنان جوان تیم کاله این مهم را رقم زد و باز هم عرض می کنم آفرین بر غیرتتان .

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


6 + 4 =

کلمات کلیدی: